Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Mart '13

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
744
 

Özür dileriz çocuklar, hesabınız ahirete kaldı!

Özür dileriz çocuklar, hesabınız ahirete kaldı!
 

Pkk tarafından katledilen masum Kürt çocukları


Türk diplomatlarına karşı düzenlediği kanlı terör faaliyetleri ile adını duyuran ASALA terör örgütü, 15 Ağustos 1984 tarihinde Eruh ilçesini basan halefi PKK terör örgütüne görevini devrederek tarihteki katil çeteler kategorisine dâhil olduğu vakitlerde, Türkiye semalarında kan yüklü kara bulutlar yeniden dolaşmaya başlamıştır.

Üzerinde bulunduğu coğrafyanın konumu itibariyle birinci derecede hassas topraklarına sahip olmak elbette bedel ödetecektir Türk milletine. Türk'ü Sevr paçavrasıyla yok edemeyeceğinin farkında olan beş bin yıllık kadim düşmanı batı, ataları olan Bizans’tan aldığı entrika dolu oyunları deneme tahtasına çevirdiği Anadolu insanı üzerinde tekrarlayarak devam ettirecektir.

Kültüründen, dilinden, dininden, tarihinden ve öz’ünden uzaklaştırılan Anadolu ise bu gizli-aşikâr dolap, düzen ve oyunlara akıl erdiremediğinden olacak her defasında aczi yetinden ve de muhakkak samimiyetinden “Allah devlete zeval vermesin” diyerek defnedecek tir şehitlerini.

Bizans mirası kültür emperyalizminin çağdaş yöntemleri ile Türkiye üzerine kurşun gibi yağan kimliksizleştirme, kişiliksizleştirme operasyonları sonucu Türkler futbol fanatizminin, şans oyunlarının ve cinsel şehvetin kıskacında kendinden geçip, yaşadığı apartmanın alt katında başlayan yangının kendisini de yakabileceğinden habersiz tv ekranı önünde kaybolmuş vaziyete gelmiştir.

Emperyalist kültür bombardımanının yarı resmi ve gayrı resmi yayınlarından Doğu ve Güneydoğunun mazlum halklarından olan Kürtler de azami derecede nasiplenirler. Başka bir millet oldukları, Türkler ile aralarında var olan % 99 oranında ortak değer göz ardı edilerek yüzde birlik kısım üzerinden ayrıştırma, parçalama hesaplarına alet edilirler. Zerdüştlük, Mecusilik hortlatılmaya çalışılır bin yıllık İslam topraklarında

Türklerin kendi oyuyla seçtikleri “Türk” adını silmeye yönelik hesaplar peşinde, kültür ve medeniyet milleti olan Türk'ü etnik grup seviyesine indirgemeye niyetlidir. Hem de, eşsiz Selçuklu ve Osmanlı medeniyetini Türklerin kurduğunu bile bile yapmaktadırlar planlarını. Yaşlı generalleri hapse atacak kanunları çıkartan, fakat bebek katillerini onurlandır anların bilemedikleri bir konu var. O’da Türklere verilen bir ilahi vazife olan Nizam-ı Âlem’i gerçekleştirmek için kan hafızalarının dirileceğidir.

Not: yukarıdaki fotoğraf Pkk terör örgütü tarafından Güneydoğu illerimiz de katledilen çocuklarımıza aittir!   

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ögeday bey isabetli yorumunuz için teşekkür ederim.

Mehmet Fatih Bekirhan 
 22.03.2013 16:33
 

Net, öz ve akıl dolu bir yazı... Teşekkrüler ve saygılar.

Ögeday 
 22.03.2013 14:43
 
 
Toplam blog
: 63
Toplam yorum
: 21
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 2715
Kayıt tarihi
: 12.02.13
 
 

Ercişliyim. 2012 yılı içerisinde "Van Gölü Havzası ve Erciş Tarihi" 2015 yılında "Doğu ve Güneydo..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster