Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Ocak '17

 
Kategori
Sinema
Okunma Sayısı
138
 

Parayı Bulduk filmi üç kuşak oyuncuyu bir araya getirdi

Parayı Bulduk filmi üç kuşak oyuncuyu bir araya getirdi
 

Daha önce “Kaçış 1950” ve “Temel ile Dursun İstanbul’da” isimli sinema filmlerini hayata geçiren TAŞ FİLM yine farklı bir projeye imza atıyor.

Eski Yeşilçam oyuncuları, günümüzün ünlü tiyatro oyuncuları ve yeni nesil oyunculardan oluşan üç farklı kuşak  “Parayı Bulduk”isimli komedi filmi için bir araya geldi.

Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Taylan Erler, Dilek Uluer, Hakan Salli, Erol Toksoy ve Yavuz Karakaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmin senarist ve yönetmenliğini İhsan Taş üstleniyor.

Kumarhanelerin iç dünyasını komik bir üslupla izleyiciye aktaracak olan “Parayı Bulduk”isimli sinema filminin senaryosu o kadar zekice yazılmış ki, filmi izlerken hem düşünecek, hem de kahkahalara boğulacaksınız.

Filmin hikâyesi kısaca şöyle: Kumarhane müdürü Nermin çok akıllı ve zeki bir kadındır. Türkiye’de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verir. Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal’in orayı gerçek film seti sanıp işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen “Parayı Bulduk” isimli sinema filmi başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra, profesyonel teknik ekibi ile de çok konuşulacağa benziyor.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 47
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 826
Kayıt tarihi
: 14.12.14
 
 

1980 yılında Batman'da dünya'ya gelen ihsan Taş 2002 yılında sanat camiasına giriş yaptı.  Bir ço..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster