Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Şubat '10

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
1703
 

Paşhan Yılmazel gerçek Romeo!

Paşhan Yılmazel gerçek Romeo!
 

Bu kalp seni unutmaz ama ....


Paşhan Yılmazel, genç bir oyuncu, doğal, içi dışı bir derler ya onlardan!

Aşık, kıza gönülden bağlı, kıza bakınca gözleri gülüyor, sırılsıklam aşık, sevdiğine bakarken dağılıyor, bu durum o kadar açık ve net ki !

Kız sevildiğini biliyor, insanoğlu çiğ süt emmiştir, ego gerçekleri görmeyi engelleyen önemli bir engel !

Kız güzel, cıvıltılar çıkararak konuşuyor, cıvıldadıkca , erkek kendinden geçiyor, belli oluyor aralarındaki çekim !

Ne hoş, birbirlerine nasıl da bağlılar, işte aşk derken..........

Kız Recep İvedik tiplemesi ile milyonlara (!) ulaşan seyirci kitlesini peşinden koşturan, film çıtası benimle belirlenir diyecek kadar da sinema bilgisine sahip(!) Şahan ile gitmeyi, bu gerçek Romeo'ya tercih ediyor !

Aslında bu beni ilgilendiren bir durum olmamalı ama seven yüreklerin bu kadar kolay harcanmaması gerektiğine inanıyorum.

Kendi adıma reddettiğim, ya da ayrılık kararı aldığım kişiler, o kadar seviyesizleşmişlerdi ki! Hakaretler, beni aşağılayıcı yorumları, vesaire...

Paşhan bu sevdiği kıza "Merve gerçekten aşık oldu, ona mutluluk dilerim, kardeşce" diyebilecek kadar arslan yürekli bir erkekmiş.

Ben Paşhan 'da bü yürek varken her zaman gerçek aşkı bulma potansiyeli olduğuna inanıyorum, kimseyi yargılamıyorum, sadece, sevgiye, sevene ve asil, adam gibi adam derler ya işte öylelerini çok önemsiyorum ondandır bu yazım !

Paşhan Yılmazel işinde çok başarılı, özel yaşamında sana , sevgine layık bir gelecek diliyorum , üzülme, bu gerçekten sevenlerin ortak kaderidir...

Klasiktir, her dönem bu böyledir, şimdi son cümlemi editörümüz kabul eder mi bilmiyorum ama şimdi sevgiyi anlayamayanlara klası gitti ............. kaldı geriye demek geliyor içimden !!!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Paşhan yılmazel nasıl biridir bilemem de Ivedik 3 galasında cok eğreti duruyordu merve sevi yapmacık sahte ve hiç uymuyordu ivedik başrol oyuncusuna eee para nelere kadir!

Ebru Koylan 
 15.02.2010 12:52
Cevap :
Paşhan Mervenin ilkokul arkadaşı o kızı gerçekten seven bir erkek.Ben sevenlerin böyle kırılmasına üzülürüm,o nedenle etkilendim.Yorumunuza teşekkür ederim  15.02.2010 23:59
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 258
Toplam yorum
: 380
Toplam mesaj
: 85
Ort. okunma sayısı
: 1994
Kayıt tarihi
: 09.11.06
 
 

Ben İngilizce öğretmenliği yapan yurdum insanıyım. Yalnız öğrencilerim yetişkin arkadaşlar. Devlet m..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster