Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Mayıs '15

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
68
 

Patlıcan reçeli olacak kadar umudumuz yok artık...

Patlıcan reçeli olacak kadar umudumuz yok artık...
 

Yorgunluk yoğun, nefessiz bir his... Sensizlikte seni yaşatmak mı yoksa senleyken sensizliği tatmak mı yordu bilmiyorum ki... Şansını fazla zorladın sanki. İnsan olduğumu unutmuş gibi davrandın. Bilmeliydin halbuki et sarılı bedenimin içinde bende de bir ruh var. 

Yaşattığın her duygunun bende bir iz bıraktığında, her bir gözyaşının bir tebessümümü sonsuza dek sildiğini, her sözünün nakış gibi beynime nasıl işlediğini, her yoldan çıktığında benim ışıklarımı söndürdüğünü, her acıttığında senden koptuğumu bilmeliydin.

Ben de yapabilirdim, canını yakabilirdim, gözyaşlarını dökebilirdim, ben de yoldan çıkabilirdim ama yapmadım, yok edemedim bizi. Değdi mi peki ?

Ben de şuan onu düşünüyorum işte... Değer misin ki bunca sabır tüketişime, sevgi harcamalarıma, nefessiz kalışıma... Keşke seni tanıdığım gibi kalsaydın da bunları yaşamasaydım...

Artık yaşadığımız şeylerden dolayı ne tadımız ne tuzumuz kaldı. Patlıcanın bile bir umudu varken bizde yok. Bir patlıcan reçeli olamayacak kadar umutsuz vakayız.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 15
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 466
Kayıt tarihi
: 05.08.14
 
 

Delidir doludur insan evladıdır (:   Ankara   Bilgisayar/Bilişim ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster