Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Ağustos '09

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
4450
 

Patronumla sevişmeye gidiyorum...

Patronumla sevişmeye gidiyorum...
 

Eskiden başrolü kapmanın yolu yönetmenin yatağından geçerdi, şimdi de iyi bir pozisyona gelmenin yolu patronun odasından geçiyor. Şirket içi ilişkilere oldum olası sıcak bakmam ama son zamanlarda birkaç arkadaşımın patronları ve şirket sahipleriyle olan ilişkileri gereği bu konuda bir yazı yazma gereği hissettim.

Bir arkadaşımla geçen gün yolda karşılaştık. “Hayrola nereye gidiyorsun koştur koştur?” dedim. “Otele ayol otele, patronumla sevişmeye” demez mi. Neredeyse 1 senedir beraberler, mutlu gibiler de. Adam evli ve çocuklu. Klasik bir hikaye yani. İşten herkes çıkınca odada beraber oldukları da oluyormuş, ama genelde adam iş çıkışı bir otel ayarlıyor ve orada buluşuyorlarmış. Çok mu dejenere geldi size? Bana pek de gelmedi. Mutsuz evliliği olan herkesin, eğer parası da varsa erkeğin yapmaktan çekinmeyeceği bir realite. Kıza kızıyor muyum, hayır? Yuva yıkan kadın mı, hiç de değil! Adamın düşünmesi gereken bir konu, yuva kızın yuvası mı, hayır. Adam zaten oldum olası böyle yaşıyormuş, hiçbir zaman hayatında sadece karısı olmamış ki. Üstelik klasik erkek lafı: “Karımı seviyorum ama o ayrı bu ayrı”.

Kızın da adamla evlenmek gibi bir derdi yok, gününü yaşıyor.

Herkesin bildiği meseleler bunlar ama tek merak ettiğim bir şey var, evli kadınlar neden bu kadar midesiz?

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

mutlu olmasına rağmen yapıyordur ! Yok mu öyle seks bağımlısı sapkın tipler ? Adamın hep öyle yaşıyor olması kadının bu işe ortak olmasına kılıf olamaz. Varlıklı bir kadın olması da seks odaklı bu ilişkiyi entelektüelite tarifiyle açıklayamaz. Benim de bir türlü anlayamadığım, kadınlar neden para, şan, ün için evli, zengin, güçlü erkeklerle yasak ilişkiler yaşıyorlar ? Belli ki adam evli bir zampara. Bekar erkek mi kalmadı da kızlar bu tiplerle oluyorlar ? Sevgiler.. Ata Kemal Şahin

Ata Kemal Şahin 
 24.09.2009 18:55
 

evli olan kadın da mı !! yanlış olan hayatlara evet demek de abes bence...ne yani seks için yatağa gidip yatıyor gündelik masrafları için patronu yüklü çek veriyor bir yanak alarak sonra buna kendi hayat mı yaşıyorum deniliyor...O zaman o çalışan kadının sıfatı özel şirkete çalışsan m...olmaz mı...bu mu ...dejenere olmak kolay ...önemli olan buna ayak uydurmadan ve dürüst olarak yaşamak...hem erkek hemde kadın için.

B Gelincik 
 31.08.2009 14:58
Cevap :
"gündelik masrafları için patronu yüklü çek veriyor" lafınızla bahsettiğiniz kadın profili çok ayrı bir profil. Benim yazımda bahsettiğim ilişkide böyle bir para ilişkisi yok, olamaz da zaten çünkü bahsettiğim kız arkadaşım çalıştığı şirketi satın alabilecek kuvvette bir aileye sahip:)) Evet burda evli kadınların bir kısmının midesiz olduğunu düşünüyorum çünkü sırf para içn eşlerinin aldatmalarına gayet de göz yumuyorlar.  31.08.2009 19:14
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 102
Toplam yorum
: 77
Toplam mesaj
: 26
Ort. okunma sayısı
: 1589
Kayıt tarihi
: 26.08.08
 
 

1980 İzmir doğumluyum. Kendimi bildim bileli gözlem ve yorum yapmayı çok seviyorum. Genelde hayatı h..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster