Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ankara doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum. İstanbul'da ortağı olduğum Mali Müşavirlik ve Denetim firmasında, Mali Müşavir olarak çalışıyorum. (www.hergunlu.com) Türkiye gündemi, güncel yaşantımız ve siyasi konularda amatörce yazı yazmayı seviyorum. Yazılarım ilk olarak 2004 yılında, Türk basın hayatı..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Bloğa veda ederken

Merhaba, Sözlerinizde haklısınız. Ben 2004 yılından beri hem blog da hem de başka yerel haber sitelerinde yazıyorum. Siteler özgürce yayınlıyorlar ama Milliyet Blog'da bazen yazılar bir kaç gün bekliyor..."Son blogum" demeyin çünkü bir kere başlayınca bırakmak çok zor oluyor, yazmak adeta bir hayat tarzına dönüşüyor. Ben bir kaç kez bu karara vardım. uzun zaman yazmadım ama Türkiye'de o kadar çok olay var ki, yazmadan duramıyorum. Siz de bırakmayın. yazabilen insanların söyleyecek çok sözleri vardır. Biraz dinlenin sonra yine devam edersiniz. Siz de Allah'a emanet olun!

04 Kasım 2015 15:45
İnsan üçgeni

Aramıza hoş geldiniz Meltem Hanım. Uyarıcı ve bilgilendirici yazınız için kaleminize, yüreğinize sağlık. Başarılı yazılarınızın devamı dileğiyle...

29 Mayıs 2015 19:24
Atatürk’ün uşağı’nın gizli defteri; Vatanı bir Karabekir’le Mustafa Kemal kurtardıysa çok yazık.. (2

Elbette herkes görüşünü belirtmekte, eleştirmekte serbesttir. Ancak bu, tarihi gerçekleri çarpıtmadan yapılmalıdır. Esen kalın!

16 Nisan 2015 21:55
 
Toplam blog
: 462
Toplam yorum
: 610
Toplam mesaj
: 80
Ort. okunma sayısı
: 1100
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 
Yazarı paylaş
 • Tümünü göster
 
 
 


 
 
   
   
   
  • siyaset [236]
  • Güncel [157]
  • Sosyal Yaşam [15]
  • Kütür-Sanat [7]
  • 10 Kasım [6]