Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Haziran '10

 
Kategori
Aile
Okunma Sayısı
747
 

Pazar sabahı kahvaltısı

Pazar sabahı kahvaltısı
 

Neşeli günler


Gökyüzü mavi, birçok yerinde beyaz bulutlar var. İnsanların içine sıkışmış kıskançlıklar var. Bunun nasıl oluştuğunu kimse bilemez. Herkeste başka başkadır. Rüzgar hareket demektir. Duran birçok şey özgürlüğüne kavuşur. Ağaçların yapraklarını hışırdatır şöyle bir arasından geçer. Huzuru bulmak için rüzgarlara ihtiyaç var mıdır, içimizde midir yoksa bulmak için uğraşıp durmalı mıyız?

Damat ve Gelinin gözlerinde neşe mutluluk ve umut dolu ışıltı vardı. Sevgiyi hissedebiliyorsun öyle doğal ve içten. Bazen suskunlukların konuştuğu gibi, sessizce anlaşılan duygular gibi. Anlatılmaz sadece anlaşılabilen anlardan biri bu.

Geniş bir masa, güzel bir sabah kahvaltısı buluşturur uzaktaki sevgileri, yeni ve güzel anılar oluşuverir. Bazıları hayallerini paylaşır ileriye dönük. Reçeller, ballar, ekmekler elden ele, gönülden gönüle uzatılır aslında. Aslında herkesin söylenecek sözleri ve söylenmeyecek anıları vardır. Babalar gününde pazar sabahında bir telaş vardır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Pazar kahvaltısı benim için de çok önemlidir... Yeni taşındığım bir şehirde, geldik geleli böyle bir kahvaltı yapamadığımı farkettim, yazınızı okuyunca, bu pazar güzel bir kahvaltı yapacağım.

İlkay ULUÇ 
 30.06.2010 8:41
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 259
Toplam yorum
: 56
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 419
Kayıt tarihi
: 23.04.09
 
 

Merhaba ben Manolya. Edirne doğumluyum. Eğitim'e hizmet ediyorum ve bu yolun gönüllüsüyüm.Şiir yazma..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster