Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Mart '10

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
271
 

PKK'nız hayırlı olsun

Son günlerde Belçika'da faaliyet gösteren pkk yandaşlarının yakalanışı hepimizi sevindirdi. Kimler düğmeye bastıysa teker teker toplanıyor ele başları. Yıllardır bunlarla beraber yaşadınız avrupalı beyzadelerim. Eskiden dost olduğunuz, dağlarda çekimini yapıp avukatlığını yaptığınız kuklalarınızdan sıkıldınız mı yoksa? Belki de bir senaryonun başlangıcı da olabilir tüm bunlar. Maksatları Avrupa'daki yurttaşlarımızı Türk, Kürt savaşının içine çekmek için hazırlanmış bir mizansen de olabilir. Her ne olursa olsun hiç istemememize rağmen sizinde başınıza bu terör belası bulaşsa ne olur acaba? Nasrettin Hoca damdan düşmüş, doktora götürmek istemişler. "Ben gitmem hekime falan" demiş Hoca. Nedenini sorduklarında" beni damdan düşen birinin yanına götürün" demiş. Sopanın acısını sopayı yiyen bilir.

Pkk yakında Belçika'da bombaların patlayacağını söylüyor. Valla çok iyi yaparsınız. Sizlere verdikleri mayınları, bombaları, bubi tuzaklarını onlara karşı kullanın da nasıl ses çıkarttıklarını birazda onlar duysun. Türkiye'den kaçan vatan hainlerine kucak açarken bizleri barbarlıkla suçlayan insan hakları savunucusu Avrupalı kardeşlerim PKK nız hayırlı uğurlu olsun. Allah beslediğiniz yılan tarafından sokulmanızı nasip etsin. Haaaa eğer canınız çok yanarsa bize gelin, reçete verelim size. Biz o acıyı yıllardır çekiyoruz sayenizde.

Uzun lafın kısası inşallah üzerimizde oynanan oyunların bir başka versiyonu olmaz inşallah. A.B.D Rıza Pehlevi'ye karşı Humeyni'yi kullandı, başına belayı aldı. Rusya'ya karşı El-Kaide'yi kullandı, Bin Ladin'i başına bela aldı. Bize karşı Pkk'yı kullanıyor. Yarın başına Apo belası gelirse hiç şaşmayın.

Avrupalı kardeşlerimiz sizlere sesleniyorum; "bağrınızda büyüttüğünüz terör belasının sizinde başınıza gelmesi dileğiyle PKK NIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN."

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yorumunuzu beğendim. Bakalım onlarda acı çekince ne oluyor ve ne kadar insancıl (sözüm ona) olabiliyorlarmış. Ama bu durum bana senaryonun bir parçası gibi geliyor. Sonuçta Türkiye de PKK'yı legalleştirme çabaları had safhalarda. İktidar eliyle bugün PKK ve Apo posterleri legalce taşınırken, dayak yiyen şehit yakınları, elinde Atatürk posteriyle göz altına alınanları, ellerinde Türk Bayraı olduğu için meclise sokulmayanları görebiliyoruz. Şimdide Apo dahil af yine gündeme geldi. Hepsi bulmacanın bir parçası bence. Allah sonumuzu hayır etsin...

Murat Yazmacı 
 10.03.2010 18:23
Cevap :
Hiçte hayır değil kardeş!!!!Koskoca Osmanlı Hükümdarlığının son dönemlerinde oynanan oyunların aynısı sergileniyor. Dışarıya bağımlı olduğun sürece,söz sahibi olamazsın. Dilerim,benliğimizi kaybetmeyiz "tabii kaldıysa"............  14.03.2010 23:23
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 32
Toplam yorum
: 22
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 571
Kayıt tarihi
: 10.09.08
 
 

1953 Konya doğumluyum. Uludağ ünv. 3.sınıfta terk ettim üniversiteyi. Anarşi yoğundu o zamanlar. Pan..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster