Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Nisan '21

 
Kategori
Estetik / Güzellik
Okunma Sayısı
15
 

Plexr Plazma Pen ve Güzellik?

Arkadaşlar merhaba,
 
Hepimizin canını sıkan benleri yada ben görünümlü lekeleri oluyor. Bazıları benleriyle çok barışık olup aşk yaşarken benim gibi olanlar ise nasıl yok ederim derdinde oluyor. Ben ilk başta internetteki yanlış yorumlar ile kimyasal peelingi denedim ancak sadece cildimi yakmış oldum. Bununla ilgili ayrı bir post gireceğim zaten. Bundan sonra akıllandım derken, bir çok araştırmam sonucunda lazer ile sildirilebildiği öğrendim. 
 
 Lazerle ben, çil, leke ve et beni genellikle tek seansta dermoskop, foto dermoskop, karbondioksit lazer (Co2), fraksiyonel lazer, SRA lazer ve elektrokoter cihazları ile siliniyor. Ben Ankara'da yaşadığım için belli bir kaç bilindik yerden fiyat aldım ve geçekten ben başına çok pahalı ücretleri olduğunu öğrendim. Bir süre bu işlemi yaptırmaya ara verdim. 
 
 Sonrasında şikayet sayfalarını kontrol ettiğimde bir çok şikayetin olduğunu görüp bu ben sildirme sevdasından vazgeçmenin daha iyi olduğuna karar verdim. Ta ki bir merkezde ben cilt bakımı yaptırırken, oradaki çalışanın bana ben silme işlemini başka bir cihazla buharlaştırarak yapılabileceğini söyleyene dek! Öncelikle inanmadım. Cihazın adı Plexr Plazma Pen.
 
Tabi bir miktar zaman geçtikten sonra cihazın gerçek Plexr plazma pen olmadığını öğrendim ama olsun. O zaman Çin malı Plexr Plazma Pen diyelim. Neyse.. Bana benim için sorun olmazsa bir ben için ücretsiz deneme yapalım dendi ve görünemeyen bir yerimdeki bir bene deneme yaptırdım. Tenim yandı. Hemen serum fizyolojik ile kanı durduruldu ki pek kanamadı zaten 1 haftaya düşer sakın ellemeyin, buraya yara merhemi sürün ve burayı güneşten koruyun dediler. Zaten kış ayında boğazlı kazak giydiğimden boynumdaki o yere güneş kremi sürmeme gerek kalmadı. 1 hafta sonra kabuk düştü ve sürpriz benim kaybolmuştu. Çok hafif tenimden biraz açık renkli kalmıştı o bölge ama zaten yara olan her yer zaten iyileşince bu şekilde olup sonra ten rengine döner diye önemsemedim. Gerçekten bu Plexr denilen alet benim için çok harika bir şey dedim. 
 
 Böylece her yerimdeki ben için işlemi yaptık. Sadece saçlı deriye yakın olan benimi ve kulağımın üstündeki beni 2 seansta sildi. yüzümdeki bir kaç ben 2. seansında silinmedi ve sorun olur diye devam ettirmedim. Ancak geri kalan büyük orandaki benlerimden kurtuldum hemde ben başı ücret verenlerin bir ben fiyatına yaptırdım. Ayrıca su çiçeğinden kalma iki adet çukurluk vardı yüzümde, onlarıda bu alet ile çevresini yara yaparak bir miktar daralttırmış oldum. 
 
 Mucize gibi gelen bu aletin gerçeği, plazma enerjisi ile teninizi buharlaştırarak lekelerden ve sarkıklıktan kurtulmanız için yapılmış. Ama benim denk geldiğim ve benimi sildikleri alet çin malı elektrik ile çalışan elektrik enerjisi ile yara yapan bir cihaz. Şaka gibi değil mi? Siz yine de benim yaptığım gibi yapmayın gerçek plexr mı? değil mi? Onu bilerek yaptırın bu işlemi. Çünkü hızımı alamayıp yüzüme yaptırdım ve yüzümde yanık izleri kaldı. Bunu da bir sonraki postumda anlatayım size. 
 
Bol güvenli işlemler dilerim.
ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 42
Kayıt tarihi
: 02.03.21
 
 

www.kadindayanismasi.org 'u yeni kurdu. Dayanışma için herkesin desteğini bekliyor. Akdeniz Ünivers..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster