Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Şubat '08

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
318
 

Provakatörler

Provakatörler
 

provakatör


Haberlerde de duymuşsunuzdur, malum Akmerkez'de çarşının tamda göbeğinde namaz kılan kişiyi. Şeriat ülkelerinde bile, aklı başında hiç bir müslüman, böyle adap ve edep dışı bir davranış sergileyemez. Aklından zoru olupta, yapmaya yeltelenen birisi derhal ikaz edilir engellenir.

Bu olayın faillerinin, son zamanlardaki meseleleri fırsat bilerek, ortamı daha da germeye çalışan provakatör, İslamla ve müslümanlıkla ilişkileri olmayan, pardon ama İslamiyeti kötüleme çabasında olan soysuz kişiler olduğu kanısındayım.
Be kansız, be gaflete düşmüş soysuz, be edep, adap tanımaz ahlaksız. Bir müslümanın namazını nasıl ve ne şartlarda kılması gerektiğini.bilmediği düşüncesiyle mi böyle bir sotarılığa soyundun. Ne hakkın var senin insanları yanlış düşüncelere sevketmeye, araya nifak katmaya.

Gerçekten , "ben mülüman, imanlı biriyim, dinimi dilediğim gibi icra ederim" zihniyetiyle böyle sapıkca hareket eden birsiysen de, benim islami bireysel haklarımı rencide ettiğin gerekçesiyle seni Allaha havale ediyorum.
Allahım ülkemi ve milletimi, böyle sapkınların sapıklıklarından koru.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bu, "bak gördünüz mü, daha türban serbest bırakılmadan irtica başladı" demenin altyapısıdır. Nitekim her yerde haber oldu. Bu zihniyetin ekmeği burdan çıkmaktadır. Huylarından vazgeçemezler. Saygılar.

Hüseyin Atacan 
 15.02.2008 16:32
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 405
Toplam yorum
: 195
Toplam mesaj
: 40
Ort. okunma sayısı
: 2101
Kayıt tarihi
: 30.11.07
 
 

1952 Ankara doğumluyum. Blog sayfam, sevgiye, saygıya, önem veren erdemli kişilerin buluşma mekanı o..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster