Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Mart '09

 
Kategori
Haber
Okunma Sayısı
2168
 

Rabbime sordum.. Cleveland diye gösterdi..

Rabbime sordum.. Cleveland diye gösterdi..
 

Gazetevatan


Unakıtan ABD'den döndü

"Tedavi için ABD'ye gittim. Ayın 16'sında bir ameliyat geçirdim. Onlar bitti ve Türkiye'ye dönebilirsin dediler. Fazla beklemeden ben de döndüm. Hastalığımda yanımda olan tüm dostlarıma, çiçek gönderen tüm dostlarıma, bana erişemediği halde dualarını gönderen bütün dostlara çok teşekkür ediyorum."

Unutakıtan’ın bu sözlerinden sonra karısı da bir açıklama yaptı:

"Önce her zamanki gibi Rabbime şükrediyorum. Bakan Türk milletine hizmet aşkı dolu bir insan. Hacettepe’ye grip nedeniyle başvurmuştuk. Damarlarının tıkalı olduğunu öğrenince kabullenemedim. Bakan, by pass gerekiyorsa bu olacak, ben sadece sana ait değil bundan sonra milletinde Unakıtan’ıyım ben dedi. Kemal Bey hastalığının tedavisi için Rabbime sordum. Nerede ameliyat olması daha iyi olur?' diye. İçime bir his doğdu, ABD'deki Cleveland diye... gösterdi. Rabbime şükürler olsun."

Kimsenin sağlığı kötü olsun istemez tabi kimse, hastalandığını duyduğumuzda hepimiz acil şifalar diledik kendisine de, şu bayan Unakıtan’ın açıklamasını okuduktan sonra da baktım ki zaten kimsenin iyi dileklerine ihtiyacı yokmuş. Zaten iş garanti…

Bu noktada anlamadığım bir sürü şey var aslında. Nasıl sordun? Böyle bir bağ nasıl kuruluyordu acaba? Hele hele Cleveland ın insanın içine doğması nasıl oluyordu?

Acaba süper lotoyu sorsa sayı olduğu için, içine doğma daha mı kolay olurdu? Hem hiç değilse biraz olsun borçlarımızı kapatırdık. Sonra, sonra sorulacak o kadar çok şey varki.. Şimdi soracaklarımı az çok tahmin edersiniz. Ben nacizane bir tek şey istiyorum:

Şu seçim arifesinde Allahım ne olur beni de duy.. Türk Milletine bir günlüğüne dahi olsa razıyım, akıl fikir doğur içine Yarabbim..

Haber:Gazetevatan

Resim:Gazetevatan

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 20
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 765
Kayıt tarihi
: 07.02.09
 
 

Okumayı ve okuduklarımı paylaşmayı severim. özellikle yakın tarihimizi okuyup ve anlayarak gelece..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster