Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Mayıs '19

 
Kategori
Eğitim
Okunma Sayısı
154
 

Rabiye Öğretmeni Kutluyorum

Ümraniye Gençosman İlkokuluna gittim ve özenle düzenlenmiş muhteşem ve unutulmaz bir sergi ile karşılaştım.

Muhteşem o’ sergide, Rabiye Kandil öğretmenin riyasetindeki 3-E Sınıfı öğrencilerinin sergilediği, velilerininde birlikte desteklediği performansa dayalı ve inovasyon içerikli çalışmalar sergilenmiş.

Programda, Gençosman İlkokulu Müdürü Ömer Ersoy, Müdür yardımcısı Fatma Şişman ile İmam hatip ortaokulu Müdür yardımcısı Funda Süslü ve tüm okul yönetimide vardı.

Muhteşem Sergide ‘yok’ gerçekten yoktu
Özellikle de kıymetli eşim Serpil Akkuş ile değerli oğlum Ali Akkuş, Eylem Çubuk ile kızı Tuğçe Çubuk, Zübeyde Çartık ile kızı Hilal Çartık, Songül Kaplan ile oğlu Ali  Kaplan ve Filiz Güntürk ile kızı Defne Sare Güntürk başta olmak üzere tüm 3-E sınıfı öğrencileri önemli ve asla unutulmayacak özel bir güne öncü olmuşlardı. Bu da bana onur ve gurur verdi. Ne mutlu onlara.

Olağanüstü çalışmalar ve eserler vardı
II.Abdülhamid Han’dan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, çeşitli manzaralardan evcil hayvanlara ve inanılmaz ufuklu resimlerle psikolojik düzeyde önemli çalışmalara imza atarak harikalar yaratmıştı.

Onları kutluyorum 
Başta okul müdürü Ömer bey, Fatma hanım, Funda hanım, güzide öğretmenimiz Rabiye hanım ile eşi Çekmeköy’de bir başka okulumuzunda müdürü olan eşi Hamit Kandil ve tüm 3/E sınıfı öğrencileri ile annelerini gönülden kutluyorum.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 53
Toplam yorum
: 12
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 248
Kayıt tarihi
: 19.11.17
 
 

..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster