Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Ocak '14

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
1868
 

Rakı dansöz mü? Votka revü mü? Resmi ve dini nikahlı zina mı?

Rakı dansöz mü? Votka revü mü? Resmi ve dini nikahlı zina mı?
 

Yaşamın vazgeçilmezidir eğlence sektörü. Her ne kadar bir takım çevreler tarafından ahlaki bulunmasa da gayrı meşru olarak da görülse hayatın tam merkezindedir aslında.

Ne yalan söyleyeyim ben bu gayrı meşruluğu çok seviyorum. Herkes daha bir kendisi. Ne ise o. Kimsenin kimseyi aldatma diye bir derdi yok. Her bir şey apaçık meydanda. Yalancı da, düzenbaz da, kumarbaz da, kara paracısı da, dansözü, fahişesi, erketesi, revüsü ve dahası. Kimse gerçek kimliğini saklamıyor. Ne ise o.

Jet uçağı kiralayıp ailecek umre yapıp faturayı mütahite yükleyen imanlı kamu görevlileri. Hükümetin ve de devletin erkleriyle ülke hazinelerini talan eden hacılar, hocalar, namuslular.

Bir tarafta kameraya yakalanmamak için yüzlerini gizleyen Rus revü kızları. Diğer tarafta pişkinliğin de ötesinde yaptıkları namussuzlukları kamuoyuna deklere etmek için basın toplantısı yapanlar.

Bir tarafta araba teybi hırsızlığı yaparken yakalanıp linç edilmek istenen hırsızcıklar. Diğer tarafta teyp fabrikaları kurulabilecek miktarda kamu paralarını hiç eden hiçler.

Bir tarafta kitleleri sokaklara döküp dansöz gibi hem kıvırıp hem oynatanlar. Diğer tarafta gecelerde üç beş kuruş için oryantal sergileyen bayanlar.

Bir tarafta ülkesini, doğduğu yeri yurdu bırakıp her türlü olanaksızlıklara karşın yaşam savaşı vermekte olan Rus revü kızları. Diğer tarafta helal haram demeden arsızca çalan, talan eden ve ne garabettir ki, fahişenin lokması midesinde çalıntı iken namusumla sevişebiliyorum, diyebilen resmi ve dini nikâhlı eşler.

Sabahlara kadar sarhoş masalarının mezesi olan dansözün emeğindeki üç kuruşu çal.

Hayatta kalabilmek için fahişelik yapan kadının namusunu çal.

Gayrı meşru olarak nitelendirdiğin eğlence sektörünün kara para trafiğini organize et. Yurt dışından eleman ithal edip Kasımpaşalı kızcağız ile evlendirip prosedürü legalleştirmeye çalış. Adi vakana, uluslar arası soygun şebekene magazin süsü ver.

Rakıya dansöze, votkaya revü kızlarına bayılıyorum. Herkes günahıyla sevabıyla baş başa. Ama şu bir gerçek ki, hem kendisine hem de yaratanına karşı namuslu. Yalansız. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 620
Toplam yorum
: 171
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 523
Kayıt tarihi
: 07.09.13
 
 

Şiiri, yazmayı seviyorum..hepsi bu kadar.. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster