Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Ağustos '17

 
Kategori
Söyleşi
Okunma Sayısı
135
 

Ramada Altın Kayısı Oteli Genel Müdürü Zerrin Palancı Programıma Konuk Oldu

Ramada Altın Kayısı Oteli Genel  Müdürü Zerrin Palancı Programıma Konuk Oldu
 

Ramada Altın Kayısı Oteli Genel Müdürü Zerrin Palancı


İnönü Üniversitesi  Radyo Kampüste gerçekleştirilen sektörel analiz programıma Ramada Altın Kayısı Oteli Genel  Müdürü Zerrin Palancı konuk oldu.
 
Türk turizmin gelecekte nasıl bir tablo çizeceğini sormam ile başlayan sohbette Zerrin Palancı turizmin 2016 yılında sancılı bir dönem geçirdiğini 2017 yılında ortalarında daha iyiye gideceğini düşündüğünü söyledi.
 
Palancı, Programda Türk turizminin gösterdiği gelişmeyi değerlendirirken “ Malatya’da bölgesel olarak imaj ile ilgili çalışmalar yaparsak turizme katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz Malatya’nın çok güzel bir şehir olduğunu, tarihi ve gezilecek yerlerinin bulunduğunu dile getirdi, lokasyon olarak iyi bir konumdayız bunu avantaja çevirmeliyiz” diye konuştu.
 
Palancı “Büyük acente yetkilerini davet etmemiz lazım çünkü şehri önce o kişilere tanıtalım ki turizmi gelişmesini katkı sağlayalım, misafirlerinin gezip dolaşabileceği yerlerin olduğunu anlatabileceğimiz  çalışmalar yapmaya ihtiyacımız var” dedi.
 
Keyifli başlayan program da Malatya ve Türkiye odaklı turizm sektörünü hakkında konuşan Zerrin Palancı bölgesel algıların yanlış olduğunu vurguladı. “Malatya’nın bir terör şehri olmadığını, gönül rahatlığı ile ziyaret edilebileceklerini” söyleyerek sözlerine son verdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 212
Kayıt tarihi
: 22.08.17
 
 

01.01.1994 Doğumluyum. İnönü Üniversitesinde Gazetecilik bölümü okumaktayım.  ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster