Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Kasım '12

 
Kategori
Sosyoloji
Okunma Sayısı
199
 

Rus istilası

Rus istilası
 

Çarlık dönemlerinden bu yana Rusların en büyük hayali, Türk toprakları üzerinden sıcak denizlere ulaşmaktır. Rus hükümetlerinin yüzyıllardır gerçekleştiremediğini Rus kadınları bir çırpıda yapıveriyorlar!

Milliyet.com.tr'den verilen bir habere göre, Antalya'da polis beylerin yuvasını Rus kadınları yıkıyormuş. Polislerin yüzde onu eşlerinden boşanarak Rus kadınlarıyla evleniyorlarmış.

Rusların güzel ve hafifmeşrep kadınları, kapağı Türkiye'ye atıp, Türk erkekleriyle beraber olarak, hem kendilerini Rus sefaletinden kurtarıyorlar hem de o en büyük Rus düşünü hayata geçirmiş oluyorlar.

Rusya'da özel okullarda zengin erkekleri nasıl tavlayacaklarını öğrenen bu kadınların bir milyon tanesine tek bir zengin Rus erkeği düştüğünden, ekonomik refahı ve mutluluğu hakkıyla komşu ülke Türkiye'de arıyorlar. Büyüyen ve gelişen Türkiye ekonomisi güzel bir zemin sunmakta. Ne demişler, arayan mevlasını da bulur, belasını da. Mevlaları para olduğundan, kendi ülkelerinde fahişelik yapmaktansa, orta halli bir Türk erkeğiyle evlenip, hayatlarını garantiye almaktan daha güzel ne olabilir?

Türk erkeklerinin, güzelliklerini cömertçe sergileyebilen bu Rus kadınlarını, Türkiye toplumunun mütehassıp kadınlarına tercih ettikleri de ortada. Turistik kentlerimizin ve beldelerimizin ayrılmaz bir parçası durumuna geldi Ruslar artık. Ne diyelim? Açık toplum olmak iyidir; yabancı halkların mensuplarıyla evlenmek, gelecek kuşakların genlerinin daha sağlıklı olmasını da sağlayacaktır ama kim tahmin ederdi Rusların sıcak denizlere açılma hayallerinin günün birinde işte böyle gerçekleşeceğini?

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 26
Toplam yorum
: 32
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 700
Kayıt tarihi
: 15.06.10
 
 

Antalya doğumluyum. Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunuyum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster