Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Aralık '19

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
103
 

Saddam'ı Yıkan Örgüt

 

 

SADDAM'I DEVİREN ABD-İSRAİL GÜDÜMLÜ TARİKAT

KESNİZANİ IRAK’IN FETÖ’SÜ

Yazarı: Ahmet DİNÇ

 

Ahmet Dinç tarafından yazılan bir kitap var; toplumsal bilinçlendirme açısından önemli bir kitap olduğu düşünülebilir ve kitabın bin bir emekle yazıldığı yıllarca süren IRAK notlarından oluştuğu kapsamlı bir kitap.

 

Saddam’ı ve Irak’ı işgale hazırlayan Kadirilik Tarikatının bir kolu olarak bir evrimden sonra, maddi destekle palazlanan tarikat İsrail’in ve Amerika’nın da teşviki ve yönlendirmeleriyle kurulduğu anlaşılan kurucusunun da ismiyle anılan örgütü ve Irak’taki dengeleri yerli yerinde anlatan söz konusu kitap, kitapseverlere tavsiye edilecek değerli bir eser.

 

Kitapta gördüğüm en önemli bir artı da kitapta gördüğüm kadarıyla de, da gibi eklerde yanlış olmaması. Kitap teknik olarak da hatasız olarak düzenlenmiş görünüyor.

Malum birçok kitapta öncelikle gerek imla, gerekse yazım yanlışı onlarca yanlış bulunuyor ki; söz konusu kitapların yazarlarının Türkçe bildiği konusu bir muamma olarak insanın gözünü kör edecek cinsten olunca kitabın yazarına dair saygı bir anda yok oluveriyor.

Kitap birçok bilgiyi içerdiğinden son derece değerli bir kaynak kitap olması bakımından da bence değerli bir eser. Kripto Yayınları’ndan çıkan bu kitap birçok konuda aydınlanmama vesile oldu ki tavsiye ederim.

 

Olması gereken bir nitelik elbette ancak son yıllarda özellikle bazı yayınevlerinin haricinde hatasız basım yapan kitaba rastlamak oldukça zor.  Kitabın editörünü ayrıca kutlamak gerekir.

 

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1837
Toplam yorum
: 295
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 171
Kayıt tarihi
: 15.10.14
 
 

Bugünün doğrusu yarının eğrisi, dost görünenler düşman ve herşey aslında zıddı olabilir. Büyük ihti..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster