Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Haziran '16

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
139
 

Saftirik

Saftirik
 

Merhaba değerli okurlar!  Şimdi sizlere bir kitabın tanıtımını yapacağım. Kitabın adı ‘’Saftirik’’. Benim sınıfımdaki herkes bu kitabın serisini okuyor. Bana da bir arkadaşım tavsiye etti. Bu seri, Greg adlı çocuğun günlüğü şeklinde. Dün dedemlerle dolaşırken bir kırtasiyeye bana kitap bakmak için girdik. Orada Saftirik serisini gördüm. Hemen içinden 9. Kitap olan ‘’Bende Bu Şans Varken ‘’ kitabını aldım. Eve geldiğimizde hemen bu kitaba başladım. Bu sabah bitirdim. Çok beğendim. Şimdi sizlere bu kitapta ne anlatıldığını yazacağım.

Yaz tatilidir. Herkes çok rahattır. Fakat birden Greg’ in annesi arabayla seyahate çıkmaya karar verir. Çıktıkları seyahatte başlarına gelmedik kalmıyor. Kötü oteller, berbat yemekler, garip bir evcil hayvan, hayal kırıklığı yaratan parklar, korkunç bir aile ve hiçbiri yetmezmiş gibi bir de hırsızlar! Greg’ in işi çok zor.

Onda bu şans varken!

Bu kitap bir günlük şeklinde. Bana göre çok güzel. Umarım siz de beğenir, alırsanız, çocuklarınız ve torunlarınız çok mutlu olurlar. 

Herkese iyi okumalar!!!!!!

Adil Serkan SATI bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba Defne'ciğim. Bir kitap kurdu olduğun belli. Benim de bir torunum var sen yaşlarda. O da meraklı okumaya. Saftirik serisini bitirdi. Bayağı popüler bir kitap serisiymiş meğer bu saftirik. Okuyup paylaşman ne kadar güzel. Daha nice güzel yazılarında buluşmak dileğimle sevgilerimi gönderiyorum...:)

Ayşegül HAYVAR 
 22.06.2016 10:06
Cevap :
Evet kitap okumayı çok seviyorum. Torununuzun Saftirik okuması beni çok mutlu etti. Çok güzel ve çok popüler bir kitap serisi. Size ve ailenize mutluluklar diliyorum. Saygılarımla...  22.06.2016 14:22
 

Kıymetli Defne; Helal olsun sana hemen öğretmeninizin önerilerini dinledin ve Bende Bu Şans Varken kitabını aldın okudun. Ne yazık ki gezi hayli kötü geçmiş.Evet bu kitabı torunların okuması lazım.Saygılar sunuyorum.Tüm ailenize sağlık ve mutluluk diliyorum. Yüce Allah seni hep sevindirsin, sağlıklı,mutlu ve başarılı kılsın.

Mehmet Burakgazi 
 21.06.2016 21:25
Cevap :
Ben Greg gibi bir gezi yapmak istemezdim. beğeniniz için çok sevindim. İnşallah torunlarınız okur ve beğenir. Size sevgilerimi ve saygılarımı sunuyor ve size ve bütün ailenize mutluluklar diliyorum.   22.06.2016 14:18
 

Tatile çıkınca, günde 3 tane kitap bitirmeye başladın Defne'ciğim. Bu kitap serisi de tam senin yaşına göre, bir çocuğun günlüğünü anlatıyor. Sen de günlük hevesini bloglardan alıyorsun. Seni kutluyorum. Sevgiler.

Erol Özışık 
 21.06.2016 13:43
Cevap :
Evet bugün bir tane daha bitirdim. Ben çok beğendim. Ben de günlük yazıyorum zaten. Bu kitaptan esinlenerek günlüğümü bu günlüğe benzeteceğim. Sevgiler...  21.06.2016 15:09
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 5
Toplam yorum
: 33
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 249
Kayıt tarihi
: 08.08.15
 
 

Merhaba, benim adım Defne. Ben 8 yaşındayım. Bu yıl 3'e geçtim. Kitap okumayı çooooook  seviyorum..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster