Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Haziran '08

 
Kategori
Egzersiz
Okunma Sayısı
638
 

Sağlığınız için lütfen dikkat!!!

Sağlığınız için lütfen dikkat!!!
 

Ülkemizin 40 yılı aşkın süredir çözümlenemeyen bir problemine kamuoyunun dikkatini çekmek üzere Türkiye Fizyoterapistler Derneği bir web sitesi hazırlamıştır.

Bel boyun ağrıları başta olmak üzere kas iskelet sistemini ilgilendiren çeşitli durumlar, spinal kord yaralanması, inme, parkinson, multipl skleroz, ALS ve cerebral palsy gibi nörolojik hastalıklar, düchenne ve becker gibi kas hastalıklar, ankilozan spondilit, fibromyalji ve romatoid artrit gibi romatizmal hastalıklar, incinme, burkulma, kırık ve çıkık gibi ortopedik ve sportif yaralanmalar, skolyoz veya kifoz gibi omurgayı etkileyen problemler, kardiyopulmoner hastalıklar, kistik fibrozis, lenfödem vaya karpal tünel gibi ifadeler size tanıdık geliyorsa bu sorun sizi de ilgilendiriyor demektir.

Detaylı bilgi ve destek için lütfen www.kanunuolmayanmeslek.com adresine bakınız.


Ayrıntıda gezinmek bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

İnşallah istediğiniz aslında haketiğiniz kanuni haklarınıza kavuşursunuz. Maalesef hak verilmiyor alınıyor ,bu ülkede... Sevgi ve saygı ile kalın.

basak_33 
 14.06.2008 20:07
Cevap :
Biz de bu sefer haklarımızı almaya kararlıyız... Onlar ne kadar diretirlerse diretsinler, bu konudaki eylemlerimiz devam ediyor. Yorumunuz ve desteğiniz için teşekkürler.  15.06.2008 9:58
 

Güzel denemelerinin yanında,bu bilgilendirici ve uyarıcı çalışman için teşekkür ederim... Bilgi paylaşılınca çoğalır ve güzelleşir diyerek...Sevgiyle.Dostça selamlarımla.

zeki etferat 
 12.06.2008 16:48
Cevap :
Bir fizyoterapist olarak mesleki haklarımın artık yasalarla belirlenmesini istiyorum bu nedenle yazıyı okuyan herkesten destek bekliyorum... Yorum için teşekkür ederim, saygılarımla...  12.06.2008 18:54
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 40
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 3346
Kayıt tarihi
: 15.09.07
 
 

Fizyoterapist & Osteopat & klinik pilates mat 1 eğitmeni & PNİ öğrencisi Bir sağlıkçı olarak Türk..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster