Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Temmuz '10

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
3099
 

Sağlık bakanlığı sperm bankası şubesi

Sağlık bakanlığı sperm bankası şubesi
 

Şarkıcı Sevda Demirel, Leyla Bilginel ve Güner Özkul gibi bir sperm bankası aracılığıyla hamile kaldı. Demirel, siyahi bir erkeğin spermlerini aldı. ( kaynak: www.habervitrini.com)

Sağlık Bakanlığı Sevda Demirel'i incelemeye aldı

Yönetmelik yürürlüğe girdiği andan itibaren bir çok tartışmayı da beraberinde getirmişti. 6 Mart 2010 tarihinde "Türk soyunu koruma" amacıyla yapılan yönetmelik değişikliğiyle sperm bankasından hamile kalanlar hapis cezasıyla yargılanabilecek. ( kaynak : www.haber24.com)

Akıllara zarar iki haberi peş peşe görüyorsunuz canım Türkiyem, Sevda DEMİREL'i tanımayanınız yoktur sanırım, hele hele erkekseniz. Gayet insani duygularla anne olmak istemiş hanımefendi, kucağıma alıp seveyim, gıdısı pudra koksun, poposu yumuşacık bir bebeği olsun istemiş. Yanda kendisini bebeği arzularken görüyorsunuz. O kadar çok istemiş ki sormayın. Amma ve lakin evlenmekte istememiş, normal olarak istememiş demek lazım. Koca demek bayan için, üstelik güzelliğiyle ve albenisiyle iş yapan bir bayan için devamlı işine karışan, onu kıskanan, iş yapmasına engel, özgürlüklerini kısıtlayacak bir ayak bağından başka bir şey değil. Buna da kimse karışamaz, burada da sıkıntı yok. Evlenmeden bebek sahibi olmak için akla mantığa uygun da bir yol seçmiş, sperm bankasından tahvil satın almış. Kimsenin ağız kokusunu çekmeden, nazına katlanmadan kolayca ve çoğu konuda garantili bir yol seçmiş. Sipariş veriyorsun ona göre dölleniyorsun, bence çok süper.

Bunu da çoğu reklam ihtiyacı olan sanatçımız gibi basın yoluyla biz halka duyurmuş, ben buna da sıcak bakıyorum şahsen, para kazanmaları için biz salak halkın dikkatini çekmek, merak ettirmek zorundalar. Bu onların değil bizim suçumuz zira, sen ne okursan o yayınlanır, sen ne izlersen o üretilir. Sen seçmeyi bilmezsen birileri seçim hakkını elinden alır. Hangi kanalı açarsan bunları görürsün ki normal sonuçtur.

E medyayı da bir tek ben takip etmiyorum tabi, sağlık bakanımız da bunu takip etmiş, yetinmemiş sayın savcılarımıza suç duyurusunda bulunmuş. Kendisini yanda suç duyurunda bulunurken görüyorsunuz. Sayın savcı ''Türk soyunun korunması kanunu'' çerçevesinde hapis cezasına çarptırılması için dava açabilecek ki ihtimaller bunu gösteriyor.

Akıllar almıyor hocam bu iki haberi, aklı alabileniniz varsa tebrik ederim.

1. Sevda hanım, neden zenci?
2. Sevda hanım neden bunu açıklamadan önce avukatlarınız kanunlara uygunluğunu araştırmadılar. Bilmiyor musunuz bu ülkede şeytanın aklına gelmeyecekleri düşünenler var.
3. Neden Türk soyunu koruma ihtiyacı hissettiniz sayın bakanım? Biz kelaynak mıyız? Soyumuz mu tükeniyor n'olur doğru söyleyin.
4. Türk toprağını da korumak için kanununuz var mı? İsrailliler, araplar şakır şakır arsa alıyor da.
5. Türk petrolü, altını, boru ( boru derken yanlış anlaşılmasın bor madeni) korunmalı mı aceba?
6. Sevda hanım sperme para vereceğine tatlı tatlı göz süzse zencinin birini yatağa bağlayıp hamile kalsa napacaktınız? Türk soyu sadece sperm alınınca mı bozulur.
7. Türk soyu akdeniz de kalmışmıdır? O taraflarda rus anneden Türk babadan olma çocuklar safkan mıdır?
8. Türk soyu baba yabancı olursa bozulur anne yabancı olursa bozulmaz mıdır?
9. Başka işiniz yok mudur?

Muhtemel doğumda aha böyle olacaktır. Sağlık bakanı merak etmesin zaten doğumda burada olmayacaktır zira bu ülkede sezaryana da takmıştır kendisi. Son Bombası ise danıştayın bozduğu tam gün yasasını ''bana ne ya, ben uyguluycam işte'' şeklinde yaptığı açıklama ve doktorları muayenehanelerinizi kapatırım valla diye tehtit etmesidir.

Ez cümle bu olayda tek yoruma açık ve sakıncalı durum sevda hanıma Allah analı babalı büyütsün diyemeyecek olmamızdır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

harikasınız bir yazı bu kadar güzel yazılır.evet türk soyu diyorlar karadenize bir baksınlar ruslardan çocuk yapmayan kaç kışı kalmış ayrıca eğe ve akdenize gelen turist insanlarla yapılan evliliklerden yapılan çocukları ne yapmak gerekiyor galiba.

gül er 
 22.07.2010 9:58
 

Diline Sağlık güzel yorum:-)

Dogruizlenimler 
 19.07.2010 14:29
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 46
Toplam yorum
: 21
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 852
Kayıt tarihi
: 16.07.10
 
 

1971 Kırıkkale doğumluyum, özel bir şirkette muhasebe müdürüyüm, evliyim 2 çocuğum var...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster