Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Nisan '15

 
Kategori
Beslenme / Diyet
Okunma Sayısı
562
 

Sağlıklı Yaşam ve İdeal Kilo Koçluğu Nedir ?

Sağlıklı Yaşam ve İdeal Kilo Koçluğu Nedir ?
 

Sağlıklı Yaşam ve İdeal Kilo Koçluğu Nedir ?

BEDEN-RUH-ZİHİN bütünlüğünü sağlamak ideal kiloya ve sağlıklı yaşama açılan penceredir.

İdeal kilosuna kavuşmak isteyen bir çok insan, diyet programlarına uymaya çalışarak gram gram yiyecek tüketir ve bir süre sonra verdikleri kiloyu yeniden alarak aynı kısır döngü içinde bulurlar kendilerini.

Oysa bu esnada unutulan bir şey vardır. O da ruhsal açlıklarının şifalandırılmadığı gerçeğidir !

Sağlıklı bir bedene ve ideal kiloya sahip olmak için öncelikle ruhumuzu ve zihnimizi canlandırmalıyız. Sadece bedenimiz için verilen tüm çabalar eksiktir ve bizi istenilen sonuca götürmez.

Yapılan diyetlerin içinde beden-ruh-zihin dengesi yoksa tüm diyetler, detokslar, sporlar, kısacası sağlıklı yaşama ve ideal kiloya giden tüm yollar yarım kalacaktır.

Geçmişten bugüne, mevcut birçok zihinsel kalıp,bilinçaltı inanç sistemleri, ruhsal sıkıntılarınız kilo vermenize engel olabilir.

Bilinçaltınızdaki olumsuz duygu ve düşünceleriniz sizi kilo vermekten ve zinde yaşamaktan alıkoyar. Ne kadar uğraşsanız da ya kilo veremez veya diyet sonrası kilolarınızı geri alırsınız. Motive olamaz ve zinde yaşayamazsınız.

Yaptığımız çalışmalarla bilinçaltında kilo vermenizi engelleyen kodlamaları ortaya çıkartıp nötrleyerek kilo vermenizi kolaylaştırıyoruz. Aslında bilinçaltınız size sürekli kilo aldırarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğu mesajını veriyor ve siz bu mesajı anlayana kadar da size kilo aldırmaya devam ederek, sağlığınızı bozacaktır.

Sağlıklı Yaşam ve İdeal Kilo Koçunuzla yapacağınız çalışmalarda, tüm olumsuz zihin kalıplarınızı keşfedeceksiniz. Bunları, işinize yarayan duygu ve düşüncelere dönüştürecek, kapılarınızı bilinçaltınıza açacaksınız. Kilo almanıza sebep olan mantık düzeyindeki yanlışlar tespit edilecek. Size kilo aldırtan tüm ego stratejileriniz tespit edilecek.

Kullanılacak NLP, EFT, Regresyon, Hipnoz, subliminal telkinler ve Yaşam Koçluğu teknikleri ile olumsuz zihin kalıplarınızdan kurtulacak ve zihninizi yeniden programlayacaksınız!

Zihniniz ve ruhunuz ile işbirliği yaptıkça, geriye sadece onların hediyelerini kabul etmek kalacak. Ruhunuz sizi sağlıklı bir beden ile ödüllendirecek.

Bu programda yemek ile ilgili doğru bildiğimiz yanlışları keşfedeceğiz. Bedenimizden gelen sinyallere karşı farkındalık kazanacağız. Yemekle ilgili düşüncelerimizi değiştireceğiz. Bize faydalı alışkanlıklar edineceğiz. Özgüvenimizi ve özdeğerimizi arttıracağız.

Sağlıklı Yaşam ve İdeal Kilo Koçluğu ile BEDEN-RUH-ZİHİN bütünlüğünü yakalamak sizleri sağlıklı bir yaşama ve ideal kilonuza hızla kavuşturacak.

Sevgilerimle,

A.Nilgün Aktaş 

Kişisel gelişim uzmanı, eğitmeni

www.aysenilgunaktas.com

nilgunaktas@hotmail.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Nilgün Kardeş, bu yararlı yazınızdan sağlık hakkında çok yararlandım, teşekkürler, sevgiler canım.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 11.04.2015 7:28
Cevap :
İlginiz için teşekkür ederim Nahide Hanım'cığım, sevgilerimle iyi geceler dilerim.  12.04.2015 23:02
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 559
Toplam yorum
: 1939
Toplam mesaj
: 119
Ort. okunma sayısı
: 8172
Kayıt tarihi
: 30.03.10
 
 

Kişisel gelişim uzmanıyım. Yaşam Koçu, İlişki Koçu, NLP Uzmanı ve Eğitmeni, Kuantum Yaşam Koç..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster