Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Temmuz '11

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
885
 

Sahibini arayan mektup

Sahibini arayan mektup
 

Zaman bana karşı akıp gidiyor sanki. Saatleri parçalayasım geliyor. Yalnızlığıma sövüyorum biranın köpüğünde arıyorum mutluluğu, kafam güzelleşince hayatımında güzelleşeceğini sanıyorum yüzüme çaldığım soğuk suyla ayılıyorum ve yine başa dönüyorum. 

Herşeyi boşveriyorum da bazen sadece seni düşünüyorum. Bir özlem var içimde yokluğuna karşı, seni düşünüyorum, yokluğunda seni özlüyorum. Benden gitmedin ama bana gelmeni özlüyorum. Aşk yalnızca beraberliği özlemek değil, biraz da beraberliğin tadına varabilmektir. O tada varabilmek, sana ulaşabilmek istiyorum. 

Seni arıyorum; yalnızlar şehrinde biRyerlerde olmalıyım, yağmur durmadan üstüme yağıyor, rüzgar bir jilet gibi parçalıyor buz tutmuş yüzümü, iskeleye sert vuran hırçın dalgalar arasında seni arıyorum biçareyim ama bir gün bulacağım seni. Bir gün seni bulmak ümidiyle yaşıyorum nasıl olsa geleceksin bir gün. Saatleri durdurdum aleyhime işlemiyor artık zaman, hayat seninle başlayacak yeniden, ilk merhabamızda başlayacak aşkımız farkında olmadan. Soğuk bir tanışma olacak bu soğuk bir kış günü. İlk tokalaşmamız ısıtacak vucudumuzu, saatler çalışmaya başlayacak yeniden, hayat akmaya devam edecek, seni seveceğim sende beni seveceksin. Her şey seninle güzel olacak, yürümemin konuşmamın, nefes almamın başka bir anlamı olacak, sen olduğunda her şey bambaşka olacak, bütün renkler değişecek, karanlığım aydınlanacak, mutluluktan yana ne getirdiysen hepsini paylaşacağız, bana tatmadığım hüzünleri, bilmediğim kederleri yaşatacaksın. 

Gel başını göğsüme daya, istersen dizimde yat, sol yanıdaki boşluğu doldurmanı, yarı cansız bedenimdeki ölü bir kalbe dokunuşlarınla hayat vermeni istiyorum. Sana şarkılar söylemek, şiirler yazmak istiyorum. Dinle! sana sevmenin ne demek olduğunu anlatmak istiyorum, seninle yaşamak seninle yaşlanmak istiyorum. Hayallerimiz olacak bir bir gerçekleştireceğiz hepsini, birbirimizi keşfe cıkacağız ;sen bende ki seni göreceksin, ben sende ki beni göreceğim. Bir şarkı gibi gireceksin hayatıma ve ben de sana hoşgeldin aşkım diyeceğim. 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

beğendim yazınızı etkilenmemek mümkün değil.

pinar yavas 
 04.07.2011 11:29
Cevap :
teşekkür ederim beğendiğiniz için..  04.07.2011 18:14
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 31
Toplam yorum
: 23
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 2951
Kayıt tarihi
: 01.07.10
 
 

Kimi eskidiği için yaşar. Kimi yaşadıkça eskir. Ne tohumda keramet. Ne toprakta. Ne başakta. Mari..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster