Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Ağustos '09

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
765
 

Şahsen tanıştığım Milliyet Blog yazarlarımız.

Şahsen tanıştığım Milliyet Blog yazarlarımız.
 

Bir çok yazar arkadaşımla tanışma şansına sahip olmamdan olsa gerek...
Blog kategorisinde yazarken, sanki geniş bir toplulukla değil de, dostlarımla konuşuyormuşum hissine kapılıyorum..
Haksız da değilim hani!!
Blog yazarları buluşma organizasyonlarının birleştirici gücünün yaşandığı dönemler geliyor aklıma çünkü!!
İlk defa karşılaştığımız yazar arkadaşlarımız yakalarına rozet takmışlarmıydı sahi?
Öyle ya, internet ortamı dışında kimse kimseyi yazıları dışında tanımıyordu.
Veya isimlerimiz pankartlar ile anons’mu edilmişti?

Elbette hayır.

Bu toplantılar, bizlere sanal ortamın öteki yüzünü göstermekle kalmadı.

İnternetin gücü sayesinde daha keyifli ve eğlenceli gerçekleştiğini belgeledi adeta.

Çünkü paylaşımlar huzurdur bana göre.

Özgürlüktür, dayanışmadır, içimizi ısıtan bir gülümsemedir ve vefanın bir başlangıcıdır..

Kimi sohbetlerimiz zaman darlığı nedeniyle kısa sürsede, ilk üç beş dakika içerisinde sanki kırk yıllık dostmuş gibi kaynaşmıştık!

Tıpkı bu sayfalarda olduğu gibi.. Ama bir farkla, bu defa yüz yüze...


Kendileriyle bu nezih ortamları paylaşmaktan mutluluk ve onur duyduğum sayın yazarlarımız;

Ahmet aydın
Ahmet İst
Ahmet Üstün Dağ
Alev Meisel
Ali Açıkgöz
Ali Haydar Özkan
Ali Nail
Alyoşa
Arslan İlhami
Asiyazar
Başak Altın
Beenmaya
Bülent Göncü
Cansın
Cansın Erol
Celal Çelik
Çalışkan Adem
Dilek Ç
Erol Işık
Esma Kahraman
Fabuloso
Firuzan Kök
Gülgün Karaoğlu
Haticee
H.Levent
Hilmi Polat
Homeros
İbrahim Pekbay
İlyas Bayram
İzmir Mavilim
Kadir Demirel
Meral Yağcıoğlu
Murat Ertaş
Murat Gülcek
Mustafa Mumcu
Mustafa Tayfun
Necati Tüfekçi
Neşe Evrim
Nezom
Nilüfer Veldet
Pirmete
Robert Meisel
Rosemoon
Ruksan İldan
Seda Karagülmez
Sema Çürük
Sema Şener
Serap İnce
Sessiz Çığlık
Stember 1 Özlem
Şükriye Kayhan
Talip Bölükbaşı
Tansel S Çam
Tijhal
Yağmur Zamanı
Yeşim Koç
Yıldız Demirel
Yıldız Nihat
Zehra Pınar Zora
Zeki Etferat
Zeynep Gülay Kibaroğlu
Zirve

Ve isimlerini hatırlamakta güçlük çektiğim daha onlarca arkadaş......
Ayrıca şahsen tanışmadığımız, ancak telefon görüşmeleriyle sürdürdüğümüz aynı samimiyetteki dostlukların var olduğunuda belirtmeliyim.

Daha nice paylaşımlarda karşılaşmak dileklerimle..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sabiha Sultan'ı gözlerim gördü; olumlu enerjisi yüreğimi doldurdu; öyleki bir ömür boyu yetecek kadar...Onun var olduğunu bilmek bile çok güzel bir duygu şanslı sayılırız. Toplantı olsun olmasın o zaten hep yanımızda.Denizli ve Emine Supcin Hanım, belki bir gün yapacağı toplantı; saçlara aklar düşesiye kadar beklemeye değer diye düşünüyorum.( Benim için pek geçerli değil; zaten saçlarıma ak düştü; ben ona ad bulamadım diyemem çünkü o bir filozof) Şayet bir gün Denizli buluşması gerçekleşirse; bana hak vereceksiniz.Kendisiyle hiç karşılaşmadım lâkin satırlardan sızan zeka gücü, özgüven yabana atılır cinsten değil Arif Bey! Nahoş olaylar olmasaydı; hoş olanları nasıl hissedebilirdik? Düşlemeyi, hayal kurmayı engelleyecek bir güç tanıyor musunuz Yüce'den gayrı? Ben de tanımıyorum; o zaman sorun yok. Toplanmayanlar kadar bırakın bizim de hakkımız olsun. Sayın Gülcü'nün bir sözü aklıma geldi de...Selamlar mutluluklar.

Alev Meisel 
 15.09.2009 0:13
Cevap :
Meleklerinin kanatlarında dolaşmak özelliğinden olsa gerek, hakikaten hep yanımızda olmuştur Sabiha hanım:-) Sizinden yakınen bildiğiniz üzere, toplantılarımıza katılmasada çiçekleriyle yada telefondaki nazik sesiyle dahil olmuştur hep çoşkularımıza..Sonradan tanıştık ama, Emine hanımın da aynı dostane özelliklere sahip olduğunu düşünmekteyim.. Ayrıca, sizinde bahsettiğiniz gibi hayali de olsa hissettiğimiz o güç sayesinde daha ne toplantılar yaparız biz..Kalemimimiz hep elimizde nasıl olsa.. Tekrar teşekkürler nazik yorumunuz için.. Saygılarımla..  15.09.2009 1:13
 

Gıpta edilmeyecek gibi değil, inanın. Kim bilir ne kadar zarif, kibar, nazik insanlarla tanışmışsınızdır. Milliyet Blogun bu insansı yanları hiç dikkatimden kaçmıyor. Yazınızı okumakla kalmadım sevgili Alev hanımın toplantı teklifi içeren düşünü de gördüm :) Bizzat ismimi vererek bu tarz bir güzelliği benden bekliyor olması ayrıca sizin de zarif yanıtınız, inanın beni çok onurlandırdı. Milliyet Blog ailesini Denizli'mizde ağırlamak benim için olsa olsa gerçekten onur olur. Bunu çok isterim. Umarım ilerleyen zaman diliminde, hepimizin zaman olarak müsait olduğu bir dönemde neden olmasın, diyorum. Şimdilik yoğunluklarımın izin vermiyor olmasına harbiden üzgünüm. Ama nasılsa bir zaman olacaktır. En içten teşekkürlerimle hem size hem de Alev Hanıma en içten saygılarımı sunuyorum. Var olasınız.

Emine Supçin 
 14.09.2009 21:59
Cevap :
Haklısınız efendim, bir çok değerli kalemlerimizle tanışmak şansına sahip oldum bu toplantılar sayesinde.. Aynı şekilde sizin de dost canlısı kişiliğinizle karşılaşmak ve tanışmak onurunu yaşamak isterdim gerçekten. Ancak bir ara, araya bence gereksiz olan nahoş olaylar girdi ve devamı getirilemedi nedense? Kimbilir, Sabiha hanım bir sürpriz yapabilir belki de:-) Bende size çok teşekkür ediyorum bu zarif yorumunuz için..Saygılar selamlar..  14.09.2009 22:54
 

Nasılsınız yaz mevsimi nasıl geçti? Ben internetsiz köyden yeni döndüm yazınızı bugün okuyabildim. Hafif bir özlem sezinledim; meraklanmayın kısmetde görüşmek varsa, tekrar bir araya gelinir neden olmasın. Ege aktif sayılır da Akdeniz pek suskun. Ben şahsen sn. Talip Girgin Bey'in bir toplantı düzenlediğini düşledim ama katılamadım. Olta ucunda balık görmeye gönlüm razı gelmiyor işte...Sevgili Sabiha Rana'nın bir toplantısı çok ilginç olabilir öyle değil mi? Bekleyelim görelim. Mutlak biri aşka gelir "Hadi gelin arkadaşlar" diyebilir. Favorilerimden biri de "Emine Supçin" ne dersiniz? Düşlemeye devam edelim mi? Selamlar.

Alev Meisel 
 14.09.2009 18:21
Cevap :
Merhabalar Alev hanım, uzunca bir aradan sonra sizinle tekrar karşılaşmak ve özlem gidermek ne güzel. Sayenizde sayfamın kontrastı yükseldi sanki:-)) Evet haklısınız, ben de sizin gibi Sabiha hanım ve Emine hanım'ın düzenleyecekleri organizasyonların tadına doyum olmaz diye düşünüyorum.. Ancak bu aralar dostluk toplantıları fikrine pek iyi gözle bakılmıyor sanki, nedense? Ama yine de düşlemeye devam, o tadı yaşayan dostlarımız sürprizler yaşatabilirler bizlere, kimbilir? Saygılar selamlar..  14.09.2009 20:31
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1021
Toplam yorum
: 4165
Toplam mesaj
: 254
Ort. okunma sayısı
: 1598
Kayıt tarihi
: 19.10.07
 
 

Çok eski olmayan bir tarihte tıpkı sizler gibi Melek'lere gülümsermişim uykulu hallerimde!  ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster