Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Eylül '13

 
Kategori
Erkek Modası
Okunma Sayısı
106
 

Sakal ekimi teknikleri

Sakal ekimi teknikleri
 

Sakal ekiminde iki farklı teknik uygulanabilir. Fakat sakal ekiminde en uygun sonuçları fue tekniğiyle alabiliriz. Fue tekniğiyle sakal ekimi nasıl yapılıyor ? Bu sorunun cevabını isterseniz kliniğimizin geliştirdiği fue gold yöntemi üzerinden anlatmaya çalışacağım.

Fue gold yöntemiyle sakal ekimi hasta ve sağlığı için çok önemlidir. Fue yönteminde kullanılan mikromotorun uçları üzerinde biraz oynama yapmak istedik. Ve motor uçlarını “altın” dan yapmaya karar verdik. Bunun temel amacı cilde değen ve en zararsız olan maddeniz “altıın” olmasından kaynaklanıyor. Altın cilde zarar vermiyor. Uçlarında ekim ve toplama esnasında cilde aşırı temasını düşünürsek fue gold yöntemiyle yapılan sakal ekimlerinin daha sağlıklı olacağını düşündük. Ve aldığımız sonuçlar ve araştırmalar sonucunda da haklı olduğumuzu gördük.

Evet yukarıda da dediğimiz gibi sakal ekiminde en uygun teknik fue tekniğidir. Fakat bunu aslında yöntemle oynamadan fue gold yöntemiyle denediğinizde sakal ekiminin daha sağlıklı olacağını düşünüyoruz.

Op Dr Ali Mezdeği

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 179
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1430
Kayıt tarihi
: 24.01.13
 
 

27-Ekim-1973 tarihinde K.Maraş'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini K.Maraş'ta tamamladı. 1991 y..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster