Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

40 Yaşından Sonra Evet, ben yıllarca okudum, okudum. Ne bulursam, elime ne geçerse. Kırkından sonrada yazmaya başladım. Aniden, kafama bir şey düşmüş gibi. Ve o günden beridir hem okuyorum, hem yazıyorum. Ama, kişisel gelişim, felsefe ve politika özellikle de yaşam hakkında yazmayı çok seviyorum. Bir de düzeltme yapma..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın...

Hayatın bizi ne zaman nereye sürükleyeceğini bilemiyoruz. Bazen o kadar plan yapıyoruz sonrada hiç tahmin edemeyeceğimiz bir yerde birileriyle yolumuzun kesiştiği oluyor. Ve ağzımızdan kısaca bir kelime çıkar''hayırlısı''.Bende sizin için hayırlısı diyorum.Yalnız yerleştiğiniz yerin ismini belirtmemişsiniz reklam olur korkusumu yoksa sizin gibi değerli bir yazarın or da olduğu öğrenilince nüfus patlaması olur korkusu mu=,bilemedim. Selamlar.Akıcı ve güzel yazılarınızı merakla bekliyorum. SelaMLAR.sEVGİLER.

17 Şubat 2017 13:02
İçimden geldi

Benimde içimden sana bir yorum yazmak geldi.Doğal olabilmek, yapmacık olamamak o kadar büyük bir erdem di ki. Kalmadı.Takibe devam.

15 Şubat 2017 20:43
Alyans

bu sefer yazını ilk okumak bana nasip oldu. Bununda haklı bir gururunu duyuyorum.O zaman ilk yorumlayanda ben olayım dedim. Yine mükemmel bir öyküydü.Sahi sana senin için ne söyledi? Merak ettim de birden.:)

29 Ocak 2017 10:02
 
Toplam blog
: 49
Toplam yorum
: 59
Toplam mesaj
: 30
Ort. okunma sayısı
: 740
Kayıt tarihi
: 08.07.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster