Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Temmuz '13

 
Kategori
Sivil Toplum Kuruluşları
Okunma Sayısı
59
 

Samsun BÜRO MEMUR-SEN Terme'de üyelerini ziyaret etti

Samsun BÜRO MEMUR-SEN Terme'de üyelerini ziyaret etti
 

Terme İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü


Samsun Büro Memur-Sen Şube Başkanı Mustafa KARABİBER ve Samsun Büro Memur-Sen Şube Mali Sekreteri Osman ÇIRAK ile birlikte Terme İlçesindeki üyelerini, Büro Memur-Sen Terme İlçe Başkanı Şükrü ÇENGİ’nin katılımı ile iş yerlerinde ziyaret etti.
 
Karabiber, İlçelerimizdeki üyelerimizin sorunları ile yakından ilgilendiklerini, üyelerin istek ve şikâyetlerinin yerinde tespit etmek amacı ile ilçe ziyaretlerine başladıklarını, hak mücadelesinde ile sosyal ve kültürel sendikacılıkta neler planladıklarını üyelere tek tek anlatarak önümüzdeki dönem planlarının üyelerin istekleri doğrultusunda devam edeceğini, şube yönetim kuruluna, internet üzerinden Sendikamızın www.samsunburomemursen.org.tr adresinden iletişim linki kullanılarak mesaj gönderilebileceğini. Terme ilçesinde,  Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, Malmüdürlüğü ve Vergi Dairesi Müdürlüğündeki çalışan üyelere izah edildiğini. İlçe ziyaretlerinin ve işyeri ziyaretlerinin daha sıklıkta yapılarak ilçelerimizdeki üyelerin sorunlarının yakından incelenip, çözümü noktasında gereken hassasiyetin gösterileceğini söyledi.
 
ÇENGİ, Samsun Büro Memur-Sen Şube yönetimin ilçelerini ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek, yeni gelişmelerden haberlerinin olması açısından önemli olduğunu, üyelerin ziyaret nedeni ile duydukları memnuniyeti dile getirerek, ilçe ziyaretlerinin daha sık yapılması ve ilçedeki üyelerin Yönetim kurulu tarafından bilgilendirilmesinin ve sorunlarının dinlenmesinin önemini belirti.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 105
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 97
Kayıt tarihi
: 27.11.12
 
 

Samsun Valiliği, İlkadım Kaymakamlığı, Samsun İntermet Kurulu, Türkiye Bilişim Derneği Samsun Şub..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster