Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Şubat '16

 
Kategori
Sivil Toplum Kuruluşları
Okunma Sayısı
50
 

Samsun Sağlık-Sen'e hayırlı olsun ziyareti

Samsun Sağlık-Sen'e hayırlı olsun ziyareti
 

Bir süre Önce mülkiyeti kendilerine ait, iç dizaynı yeniden düzenlenen, Karadeniz Mah. Cumhuriyet Cad. Zeynep Hanım Apt. No:43/1 İlkadım – SAMSUN adresindeki, Sendika hizmet ofisine taşınan Samsun Sağlık-Sen’e Samsun Memur-Sen hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samsun Memur-Sen İl Temsilcisi Nejdet Güneysu ve 10 İş Kolunun şube Başkanlarının katılımı ile Samsun Sağlık-Sen  Şube Başkanı İlhan Öksüz’ü ve yönetim kurulu üyelerini, Sendika binasında ziyaret ettiler.

Güneysu, Sendikamızın Yeni hizmet binasının hayırlı hizmetlere vesile olmasını dilerim. Samsun Sağlık-Sen Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Ümit ediyorum ki yeni hizmet binasında Sağlık-Sen üyeleri daha çok faydalanacaklar.  Gerek toplantılarda gerekse eğitimlerde kullanılacak bu binanın Samsun a kazandırılmasının çok önemlidir. Dedi.

Öksüz,  Memur-sen Türkiye’nin ve Samsun’un en büyük sendikası, üye sayılarındaki hızlı artış gereği Hizmet ortamlarının günümüz şartlarına uygun ve üyelerimizin her zaman istifadelerine açık olarak, memnun hizmet sunacak haline getirilmesi zorunluluğu doğmuştur. Bu Nedenle Samsun Sağlık-Sen Şubemiz olarak Karadeniz Mah. Cumhuriyet Cad. Zeynep Hanım Apt. No:43/1 İlkadım – SAMSUN adresindeki daireyi alarak, tadilatını bitirip, Yönetim Kurulu üyelerimizin ve üyelerimizin hizmetine sunmuş bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen Herkese teşekkür ederim. Memur-Sen Samsun Temsilciliğinin  ziyaretinden dolayı şahsım ve yönetim kurlum adına teşekkür ederim. Dedi

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 105
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 108
Kayıt tarihi
: 27.11.12
 
 

Samsun Valiliği, İlkadım Kaymakamlığı, Samsun İntermet Kurulu, Türkiye Bilişim Derneği Samsun Şub..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster