Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Şubat '09

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
1180
 

Sana da böle oluyo mu?

Sana da böle oluyo mu?
 

 

- Ya... sana da oluyo mu böle?

- Nasıl? diye soruyor, gazetesinin kenarından merakla bakarak...

- Sanki böle, nefes alırken... (derin bir nefes alıyorum) şuramda, (göğsümü gösteriyorum) böle bişey oluyo.. nefes almakta zorlanıyorum sanki.. bööle... bak... (sık sık nefes alıp veriyorum) tuhaf bişey bu.. anlatamıyorum ki!. Bazen sana da oluyo mu?

Yüzüme bakıp gülüyor. "hayır olmuyor. "bişey olmaz korkma" diyor.

Başka bir gün;

"Baksana; hani başımın şurasında- yerini bulup parmağını oraya götürüp koyuyorum- bişey var ya bak burada hafif şiş... "hımm" diyor elini oraya dokundurarak... evet, şişmiş. 

- Ya işte orası bazen tuhaf oluyor. başım, alnım böle bi sersem gibi oluyo sanki azcık ağrı da yapıyor.. acaip hissediyorum kendimi... hani sende de var ya hani aynısı, hem de aynı yerde onun için soruyorum. Senin de öyle oluyo mu? Öyle hissediyor musun bazen kendini?

Şöyle bi düşünüyor "Yoo diyor hayır olmuyor.. korkma bişey olmaz takma kafana"

**

Başka bir gün;

Biliyo musun bu sabah çok yorgun kalktım.. sanki beni bütün gece boyunca dövmüşler de atıvermişler bi kenara.. böle bi yorgun halsiz.. elimi, kolumu kaldıracak halim yok valla. Sanki midem de bulanıyo gibi.. . karnım aç ama yemek yiyemiyorum, düşünmek bile istemiyorum. Yüzümü küçük bir çocuğun yüzüymüş gibi yapıyorum şımararak ve soruyorum "evet" cevabını duymak için

- Kızacaksın ama, bazen sen de ööle oluyo musun?"

"sen niye böylesin? ne yapacağım ben seninle "der gibi..  bana bakıyor dik dik... derin bir iç çekiyor hafiften.. Anladım beni kırmak istemiyor. " hayır! olmuyor... senin o hissettiklerinin hiç birini hissetmiyorum bende hiç biri gerçekleşmiyor.."

"Hımm" diyorum tüm hayal kırıklığımla.

Yine bir gün;

" Sana sormam gereken bişey var.. ama doğru cevap ver yoksa karışmam.. "eeee" diyor sabırsızca.. yine ne oldu? sor bakalım ( bana dönüyor yüzünü ve yine dik dik bakıyor gözlerime..)

- Ya, diyorum.. işte bak! sen bana böle baktığında ben bi tuhaf oluyorum.. kalbimden bişey, ince bişey çekiliyor sanki.. ve incecikten bi sızı duyuyorum..  acaip heycanlanıyorum. kalp atışlarım hızlanıyo.. şakaklarım atıyo.. gözlerimi onun gözlerine odaklayıp soruyorum;

Sana da oluyo mu bööle?

merakla bekliyorum cevabını.. "yoo!" diyecek diye korkuyorum.. sonunda;

"Evet oluyor.. (bakmaya devam ediyo) hem de çok! kalbim ağzıma geliyor sen bana böle baktıgın zaman, senin sıcaklığını hissettiğim zaman.. elini saçlarıma götürüyo... yemyeşil oluyo gözleri bana bakarken. "Çünkü seni çok seviyorum..." diyo.

Kalbim tarif ettiğim gibi çarpmaya başlıyo..

Kocaman sarılıyorum ona.. "

" Ben de seni çok seviyorum" 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Demek ki, vücudumuzu iyi tanıyacağız, neremiz ne olunca öyle şişiyo, iyice belleyeceğiz ve karşımızdakine tam de yerinden gösterecğiz vallahi o anda bülbül kesiliyo( lar ). Sema, sıcak ve eğlenceli yazın için teşekkür ederim, sanırım çok kişi de mutlu olmuştur. Selam ve sevgiler:)))

Enfal Törün 
 12.02.2013 16:20
Cevap :
Ben teşekkür ediyorum Enfal bey :)) Selamlar.. sevgiler...  12.02.2013 18:37
 

Mutluluk bir hissediş diye boşuna söylememişler.Çoğu kez bireyselse de... Nadiren de olsa bu şekilde birlikte de olabilmektedir.Bununla birlikte; çok zor görünmekle birlikte;kişilerin birbirine kıblelerini birlikte dönmeleri halinde çok da kolay gerçekleşe de bilmektedir.Bütünüyle karşılıklı bekleyişlerin bir anda izdüşümü haline gelmesiyle bu gerçekleşmekte.Bi farkla sabır,çaba,gayret ve hepsinden de öte umudu hiç yitirmemekle gerçekleşmektedir.O ilgisiz gibi soruların neticede bu sonucu sağlaması insandan ve insanlıktan umudu kesmemeye bizi götürmektedir.Sayın Öztürk,bu ince düşünüşünüzle bin yaşayasınız e mi?... Sevgi ve saygılarımla.

Süleyman Alkan 
 10.02.2013 19:02
Cevap :
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum Sn Alkan. Elleriniz dert görmesin. Sevgiler.. saygılar...  11.02.2013 18:48
 

bana hep oluyor ama onu bilemiyorum :) yüreğine sağlık.

Portakal Çiçeği ve FISILTI 
 07.08.2011 21:04
Cevap :
ona da oluyordur eminim:)  07.08.2011 21:08
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 319
Toplam yorum
: 4719
Toplam mesaj
: 557
Ort. okunma sayısı
: 1377
Kayıt tarihi
: 29.10.06
 
 

"Ben; hiç yalnız kalmadım... Kalabalık bi ailede yere atılan yataklarda Yan yana, baş başa, el el..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster