Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Mart '09

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
1332
 

Sanal aşk bir tehlike mi?

Sanal aşk bir tehlike mi?
 

Sanal Tehlike!!!


Daha önce Sanal AŞK ın varlığına daha doğrusu var olup olmadığına değinmiştim. Sanal ortamın bir anda hayatımızda büyük yer kapladığına hepimiz hemfikiriz galiba!

Sanal AŞK var mı? Yok mu? Tehlikeli mi?

Aslında nasıl başladığı ve bize bir tehlike olup olmadığına değinmek gerekir. En çok tehlike konusu sanırım bayanları kapsıyor :) Bir oyun sitesinde veya herhangi bir arkadaşlık sitesinde bir bakmışsınız size gelen bir " merhaba" hayatınızı bir anda değiştiriveriyor. Güzel sözlere, iltifatlara bir anda kendinizi kaptırıp büyük bir yanlışa da imza atmış olabiliyosunuz!

Güzel sözlerle başlayan bu tanışma çok çabuk gelişip, boyut olarak farklı yönlere de sahip olabilir. Gerçeklik payı bu anlamda en büyük sebep! Karşınızdaki kişinin en az sizin kadar bir çok alternatifi olduğunu unutmamak gerekiyor. Başka bir sanal kişiyle çok farklı bir muhabbette rol alabilir. Sizin görüşmenize göre çabuk şekil değiştirip sizin hayalinizdeki prens olabilir. En kötüsüde görüştüğünüz kişinin evli olma riski! Bunuda anlamanız çok geç olabilir bu sizin hayal kırıklığına uğramanıza, duygularınızın yıpranmasına neden olacaktır.

Düşünsenize bağlandığınız birinin evli çıkmasını veya ummadığınız biri çıkmasını !

Yalan dolu hikayelerle karşınıza çıkıp, kendi yalanlarını bile birbirine katacak bir Sanal Aşk a adım atmış olabilirsiniz.Kalp acısı, hayal kırıklığı ve büyük bir şok yaşamakta işin içinde var.

Bu faktörleri göz ününe alarak sanal sevgiyi bir çıkmaza sürüklememek adına, herşeyin gerçekliğine inanmadan, REELE DÖNÜŞTÜRMEDEN, kendimizi kaptırmanın nelere sebebiyet vereceğinide unutmamakta fayda var diye düşünüyorum...

Reele Dönüşmeyen SANAL AŞK hep kuşku ve hayal kırıklığı olabilir !


Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 57
Toplam yorum
: 24
Toplam mesaj
: 27
Ort. okunma sayısı
: 1946
Kayıt tarihi
: 26.03.09
 
 

26 yaşındayım (06.02.1984) Ankara'da ikamet etmekteyim. İşletme Fakültesi mezunuyum. Özel bir şirket..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster