Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Elektrik mühendisiyim. Eğitimci bir ailenin kızıyım. Kelimeler ve rakamlarla geçen serüven dolu bir yaşamım var. Çocukluğumdan bu yana karşıma çıkan gözüme takılan her yazıyı okuyorum. Bu kimi zaman bir plaka, kimi zaman elime tutuşturulan bir ilan dahi olabiliyor… Parapsikoloji, edebiyat, tiyatro, kriptoloji, insan ilişki..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Vur kendini yollara

Kalbinizie ruhunuza sağlık. Çok güzel bir şiir. Hepimiz yoldayız aslında. Meçhule giden bir yol bu. Kimse bilmiyor bu yolun neler getireceğini. Dilerim aydınlık, düzgün ve yeni umtuları barındırır bağrında ömrümüzün her yolları... Sevgilerimle.

22 Ocak 2009 11:53
Kadın erkekten bıkarsa!

Belki yediğimiz besinler, belki hızla değişen teknoloji ruhlarımıza kimlik bunalımları getiriyor olabilir. Erkekler kadınlaşıp, kadınlar erkekleştikce ne sevgiye ne aşka ne de paylaşıma yer kalıyor. Kadın kadındır aslında ama onu erkek gibi olmaya mecbur edenleri yatırmak lazım öncelikle masaya.Bence herkes oturup biraz düşünsün, daha güzel yarınlar için içimizdeki ışığı gömmek yerine çıkarmanın makbul olduğunu görsün. Ben kadınım, sevgi ve şefkat beklerim, bir başıma bırakılıp güçlü olmam istenirse erkekleri de geçerim. Maalesef slogan budur. Güzel yazıydı, istatistikleriniz için teşekkürler.

22 Ocak 2009 11:49
Kitabım çıktı!

Dilerim herşey gönlünce olur. Sevgiler, saygılar

16 Ekim 2008 13:07
 
Toplam blog
: 93
Toplam yorum
: 218
Toplam mesaj
: 38
Ort. okunma sayısı
: 1461
Kayıt tarihi
: 02.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster