Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Ocak '09

 
Kategori
Burçlar
Okunma Sayısı
2544
 

Sarışelale Falcı Bacı Olmaya Devam Ederse

Sarışelale Falcı Bacı Olmaya Devam Ederse
 

Sarışelale


Son aldığım bilgilere göre, kaynağını sormayın, sevgili Koçlar 2009 yılını çok eğlenceli olarak geçireceklermiş. Öyle ki nerede etkinlik, nerede bir davet tüm Koçlar adeta anlaşmış gibi bu aktivitelerde yerlerini alacakmış. Lakin bu kadar gezmeye dayanamayan bünyelerine dikkat etmeliler, soğuk algınlığı sık sık yaşanılacak rahatsızlığınız olabilir.

Yüce ruhlu Boğalar, sizin için yeni bir dönem başladı. Ardınıza artık bakmayacaksınız.Çünkü tamamen gözünüzü geleceğe çevirdiniz. Yıllardır o ektiğiniz güzel huylar, davranışlar ve mantıklı düşünce tohumlarınız var ya onlar meyve verecek. 2009 yılı sizin yılınız olacak. Haydi, ne duruyorsunuz, dileyin ve hemen olsun.

Sevgili afacan İkizler, siz akıllanmazsınız. Aklınız bir karış havada yine bu sene. Hayata dair net olabilmeniz için sanırım birkaç yıl daha geçmesi gerekecek. Sizin için vaat edilen bir takım değerler vardı. Tam da yolun sonuna yaklaşmıştınız ama 2008 yılındaki yanlış hareketleriniz bir çuval inciri mahvetti. Üzülmeyin, hayat devam ediyor, demek ki yeteri kadar hak etmemişsiniz. Biraz daha çalışıp merkezdeki ihtiyaçlarınıza odaklanırsanız şansınız değişecektir.

Yengeç kardeşler, yine yandan yandan bakışlarınızı fırlatıyorsunuz çevrenize. İyi de yapıyorsunuz. 2009 ortalarında geleceğe atılan ciddi bir adımınız olacak. İşlerinizde güzel haberler var. Terfi olmasa da bu iyi bir prim olabilir mesela. Ailenizle daha sık bir arada olmayı isteyeceksiniz.

Aslan parçaları, sizin için bu yıl iyi haberlerle başladı. Öyle kalpten öyle içten dualar ettiniz ve çalıştınız ki muradınıza erdiniz. Ocak ayı itibariyle yüzünüz gülmeye başladı. Almış olduğunuz kilolardan kısa bir süre sonra kurtulacaksınız. Hem maddi hem manevi olumsuz yükler azalacak yani. Hadi gözünüz aydın.

Sevgili Başaklar, o vakur halinize 2008 de elveda dediniz farkında mısınız? Bir heyecan bir telaş geldi size. Ne kadar güzel bir haber değil mi bu? Sıkıcı rutin hayatınızda yeni bir dönem başladı. Bir anda etrafınızı saracak kısmetlerinizden hangisini seçeceğinize karar verseniz iyi olur. Ufukta yüzük var benden söylemesi.

Sanatçı ruhlu Teraziler, sizi sevmeyen yoktur sanırım. Nasıl bir ince ruh, nasıl bir insaniyet var sizde. Bence sizden uzak durmayı seçenler hayatlarının en büyük hatalarını yapıyorlardır. 2009 kötü başladı diye düşünüp üzmeyin kendinizi. Baharın neşesi, meltemi yanaklarınıza deydiği gibi bolluk ve bereket size hayat boyu kalmaya gelecek. Ve sizde bu enerjiyle güzel eserler yaratacaksınız.

Akrepler, keskin dilli, iğnelerini kendine batırmayıp da dünyaya delik deşik eden akrepler. Her şeyi yoluna koyduğunuzu düşündüğünüz bu günler sizi yanıltmasın. Özde bir takım sorunlarınız var ve bunlar kolay aşılır cinsten değil. Geçmişiniz sizi bırakmıyor, çünkü sizde geçmişi bırakmıyorsunuz. Hayatınıza gelen güzellikler geçmişin izlerini görecek ve süzülecekler. Yine de üzmeyin kendinizi, mutluluk akrep gibi sokmaktan vazgeçtiğinizde mümkün olacak.

Sevgili Yaylar, yerinizden duramaz gibi bir haliniz var. Sakin olun biraz bakalım. 2009 sizin için mutluluk ve huzur getiriyor. Daha geçen günlerde mutlu bir gelişme yaşamadınız mı? İnanın artık, sabrın sonu selamet.

Karizmatik Oğlaklar, eli kulağında güzel bir iş teklifi haberiniz var. Durgun geçen günler geride kalıp eski enerjik keyifli soluklar aldığınız çalışma hayatınıza geri dönüyorsunuz. İdealist kişiliğiniz sizi hayal kurduklarınıza gün ve gün ulaştırıyor. 2009 yılının şanslı burçlarından birisiniz. Sağlık sorunları ile de karşılaşabilirsiniz ama her şeyin çözümü olduğunu unutmayın. Pozitif enerji her bir tarafınızı sarıp koruyacak sizi benden söylemesi.

Muzip Kovalar, peki size ne demeli? Hayatınızın fırsatını yakalamak üzeresiniz biliyor musunuz? Bu ne şanstır, dudak ısırtan cinsten hem de. Ama lütfen dikkat, kapınızı çalan bu şansı kaçırmamak için camdan bir kadehi tutar gibi özen göstermelisiniz. Yanlışlıkla elinizden düşürürseniz, bir daha geri dönüşü olmayacaktır. Adımlarınızı iyi seçin ki, bu güzellik yerini daha da güzel durumlara bıraksın.

Sevgili Balıklar, geçtiğimiz yılın bulanık suları duruluyor, güzel dupduru günler sizi bekliyor. Siz duygusal bir kalbe sahip olsanız da bu duygusallık sizi zayıflatmıyor. Aksine çok güçlüsünüz. Bu gücünüz ve akılcı hareketleriniz 2009 yılındaki hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştıracak. Size müjdeli haber, bu yıl sağlık problemi hiç yaşamayacak ve şubat ayında alacağınız yüklü bir para ile hayatınızı rahatlatacaksınız.

Uyduruk Falcınız Sarışelale güzel günler diler.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

ağzım kulaklarıma vardı =)) çok mutlu oldum. şelale eline sağlık. Arzular sarı şelale....

Sokrates 
 28.01.2009 20:16
Cevap :
Ne mutlu böyle gülümsetmek sizi. :) sevgiler  29.01.2009 8:37
 

Sağ tarafa gitmek ister sola gider.Bugün evlenirim deyip te evlenmemezlik etmez tabi.Uzatmayayım fazla ,kolay gelsin.saygılar...

Selim Bayraktar 
 28.01.2009 18:56
Cevap :
Yıldızlar, evlilik diyor. Artık bir karara varır herhalde Başaklar. Sevgilerimle  29.01.2009 8:38
 

şansımı kullanmak için elimden gelen tüm özeni göstereceğim :) elimden düşürmeyeceğim kadehimi..bu kadeh kutsal kadeh değil mi? :)

Mustafa Bayindir 
 28.01.2009 16:39
Cevap :
Davinci şifresinden bir alıntı değil tabi bu söylediklerim ama hayatın ta kendisi aslında. Hayata kırılacak bir kadeh gibi davranırsak inanın karşılığını aynı hassasiyette alırız. Mutlu günler.  28.01.2009 17:04
 

Böyle güzel şeyle söylerseniz tutar bu iş.. Herkesin ağzına bir parmak bal... Tamam.. Ama söyledikleriniz gerçekleşmezse şaka maka dinlemez yakanıza yapışır insanlar haberiniz olsun. Selam ve saygılanımla...

Ahmet YILMAZ 
 28.01.2009 15:09
Cevap :
Keşke her söyleneni dikkate alsa herkes ve yapışsalar beyanatlarda bulunanlara. Benim gayem bir tutam umut bir tutam gülümseme idi. Sanırım ulaşmışım:) Güzel günler  28.01.2009 17:14
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 93
Toplam yorum
: 218
Toplam mesaj
: 38
Ort. okunma sayısı
: 1417
Kayıt tarihi
: 02.02.07
 
 

Elektrik mühendisiyim. Eğitimci bir ailenin kızıyım. Kelimeler ve rakamlarla geçen serüven dolu b..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster