Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1961 İstanbul Sarıyer doğumluyum. Kültür amaçlı seyahatler ve geziler yapmak, fotoğraf çekmek, tiyatro izlemek, fasıl dinlemek en çok keyif aldığım şeyler. Dünyaya bir kez gelindiğinin ve yaşamdan keyif almak gerektiğinin bilincindeyim.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Savaş planlarının düşmana sızdırılması vatana ihanettir...

Merhaba cdenizkent. Kusura bakmayın ama ben ne yazıyorum siz ne cevap veriyorsunuz. Bırakın savaşı, düşmanları filan. Orada kozmik odada ne konuşulmuş ona gelin. Sadece masumane savaş planları mı konuşulmuş. Vatanımızı, vatandaşlarımızı nasıl koruruz mu konuşulmış.Yoksa savaş sebebi oluşturmak için Suriye tarafından yapılmış gibi gösterilmek istenen provokasyonlar mı konuşulmuş. Savaş çıkarmak için kendi toprağımıza nasıl füze atarız mı konuşulmuş. Sizin cevabınız kusura bakmayın ama biraz hikaye hatta masal olmuş. Siz benim sorduğuma cevap verin Bakın iki kere sordum cevap alamadım. Son kez soruyorum. Acaba amaç kendi toprağını bombalayarak provokasyon ve tezgah olmasaydı bu dinleme yayınlanır mıydı sizce? Ben sadece bu soruma cevap bekliyorum. Masal dinlemek istersem masal kitabı okurum.

15 Nisan 2014 14:38
Savaş planlarının düşmana sızdırılması vatana ihanettir...

Sayın yazarım ben bir yerden bir şey çıkarmıyorum. Daha önceki bloglarınıza yazdığım yorumlar gibi bu yorumumu da işinize öyle geldiği için için anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Ben diyorum tabii konuşulmalı ve dinlenmesi de bir o kadar ayıp ve suç. Ama ne konuşulduğunun sizce bir önemi yok mu? Orada kendi topraklarımızın ve bizim toprağımız sayılan bir türbenin provokasyon amaçlı vurulmasından bahsediliyor. Sağır sultanın duyduğu bu konuyu siz duymamış olamazsınız. Ama duymamış gibi davranıyor ve her zaman olduğu gibi kaçamak cevaplarla geçiştirmeye çalışıyorsunuz. Ben size bir soru sordum ama cevabını alamadım. Zaten bugüne kadar sorduğum hiç bir soruya cevap veremediniz. Sorumu tekrarlıyorum. Acaba amaç kendi toprağını bombalayarak provokasyon ve tezgah olmasaydı bu dinleme yayınlanır mıydı sizce? Soru gayet net ve açık.

15 Nisan 2014 08:36
Renault Captur

Öncelikle kazasız belasız güle güle kullanın. Otomobilinizin yakıt sarfiyatının fazla olduğundan bahsetmişsiniz. Ancak hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama eğer İstanbul'da yaşıyorsanız bu çok normal. Benim 2011 model dizel Renault Megane 3 otomobilim var. Benim aracım bile İstanbul'da ortalama 100 km. de 7-8 litre yakıyor. Çünkü tarfik artık çekilmez bir hal aldı. Aracımın yol bilgisayarını sıfırlıyorum ve yakıtımın bitmesine yakın kontrol ediyorum. Ortalam hız 20-25 km arası çıkıyor. Ortalama 20-25 km hızla gidebilen bir otomobil de gayet doğal olarak çok yakar. Oysa aynı aracımla şehirler arası gittiğimde ortalama yakıt 100 km. de 4-4,5 litreye düşüyor. Hata otomobillerde değil trafikte. Saygılarımla.

07 Nisan 2014 16:27
 
Toplam blog
: 12
Toplam yorum
: 9
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 4924
Kayıt tarihi
: 16.01.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster