Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Haziran '11

 
Kategori
Müzik
Okunma Sayısı
319
 

Şarkı

Hepimiz mırıldanırız. Hepimiz bir ucundan tutarız nağmelerin. Bazen yolda yürürken kulağımızda ki kulaklığın ritmine kapılıp öyle atarız adımlarımızı. Dudaklarımızı kıpırdatırız. Aslında sesimiz çıkar ancak duymayız. Kimilerinin güzeldir sesi, kimilerinin cırtlaktır karga sesi gibi. Benim de sesim kargalar'ınkinden. Ama hiç pes etmem şarkı söylemekten sıkılmam, bıkmam. Kim ne derse desin.. Ben onları susturur yine söylerim. Heves bu benim için. Ki herkes için de bu böyledir bence. 

Mutlu oluruz, hüzünlü oluruz.. Derdimizi de sevincimizi de ilk onlarla paylaşırız. O kendi sözleriyle bize bizi anlatmaktadır. Farkında olmayız ama ya o şarkılar damarımıza basar sert şekilde ! Ya da duygularımızla oynar en hassas noktamızdan vurarak.. 

Biz insanlar farketmesek bile artık bütünleşmiş haldeyiz müziklerle. Annelerimiz babalarımız der 'Ah eski şarkılar nerede?' 

Aslında herkesin duygusu kendi içerisinde.. 

Şimdi ki şarkılar hep aşk üstüne; annemiz babamız zaten kavuşmuşlar birbirlerine. Şimdi ki şarkılar şimdi ki gençlere yönelik, ama elbette vardır geçmişten gelen bir melodi de içimizde, bir yerlerde.. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 236
Kayıt tarihi
: 28.04.11
 
 

27.07.1994 İstanbul doğumluyum. İlkokulu Anadoluhisarı İlköğretim okulu'nda tamamladım. Lise eğit..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster