Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yaş 35 /İyi dost, herkesin bir dostu olmalıdır en azından... Aldanmak, aldatılmak, yalan söylenmek, kınanmak için. Olmuş olmalıdır hiç değilse :) / hep düşünen, bir konuyu düşünmek öbür konun yalnızlığıdır diyen :) / aynaya baktığında ilkin aynayı gören / O uzak adanın hayaliyle ayakta duran, doğaya aşık / ağlamasını becer..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kibrit çöpleri

bu işin piri olan bir yazarla anlatmışın bize kısa öyküyü, çok güzeldi :) rujla ilgilide birşey söylemek istedim;yaratan öyle yaratmışki, insanın kendi tenine giden en güzel renk, dudak rengiymiş :)

26 Şubat 2015 11:06
Whıplash

Cazı sevdiğim için büyük bir keyifle izldiğim bir filmdi.."çalışmaktan kan ter içinde kalan tutkunun uçurumlarındaki genç caz davulcusu" cümlesinin içindeki kan ter deyimi kelimenin tam anlamıyla duruma cuk oturmasını sevdim :)

25 Şubat 2015 14:20
Yeşilırmak'ın türküsü

Sıcacık,içten,samimi bir yazıydı..çiçek kumaşlı elbise, bordo kadife örtülü divan, beyaz örtülü masa,tüm renkler canlandı gözümde,trabzandan kayarken çıplak bacağımın sürterek çıkardığı iç gıcıklayıcı ses,fırın ateşinin sesi,bağlamanın sesi, tüm sesleride duydum ve tabiki mis gibi Çarşamba pidesinin kokusu en ilgi çekeniydi:))

25 Şubat 2015 13:55
 
Toplam blog
: 21
Toplam yorum
: 63
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 536
Kayıt tarihi
: 21.06.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster