Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Mart '16

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
43
 

Savaş her zaman silahla kazanılmaz, politik olmak lazım, IŞİD'le PKK’yı birbirine düşürebilsek...

Savaş her zaman silahla kazanılmaz, politik olmak lazım, IŞİD'le PKK’yı birbirine düşürebilsek...
 

Doğrusu herkes bilir Kerim Korkut devleti sevmez. Lakin şimdi iş başa düştü milletin selameti için ayrı baş çekmek olmaz. PKK, Korkut sarayla ittifak yaptı diyecek lakin örgütün katliama dönüşen hezeyanı karşısında halkını koruma denir buna. Hem umurumda da değil ne düşünürse düşünsün Karayılan hazretleri!

Bu çok etkili yöntemi herhalde başımızdakiler de düşünmüştür. Başarırsak hem PKK’dan hem de IŞİD’den kurtuluruz. “Etik değil, bize yakışmaz” İnsanların öldüğü yerde ahlaktan söz edilmez. Düşmanla kahpelik dâhil her yolla savaşırsın. Beşikteki bebekleri öldürenlere insan gibi davranamazsın.

“Bu yazıyı okurlar, tedbir alırlar, birbiriyle can düşmanken yağlı ballı olurlar” Yanlış cevap tabii ki, PKK benim gibi Allahsız, dolaysıyla IŞİD’in nedensiz düşmanı.  Kızmaca yok biliriz mahirsiniz entrikada. Bağdat’a PKK’lı militan kılığında Allahsız, Kandil’e de sakallı yolla. Allahsızlar şarap içsin, sakallılar kelle kessin.  Al sana PKK –IŞİD savaşı.  Zaten birbirine uyuz oluyorlar. “Kim gidecek?”  Bu da soru mu? Gönder bizim vatanseverlerden bir kaçını! Kahrolsun PKK demedim diye bana hain diyenlerden!

Denilecek ki IŞİD- PKK zaten birbirine düşmüş. Hem birbirleriyle uğraşacak halleri mi var ki.  IŞİD cepheye girince sen cepheden çıkarsın. Hep savaşanlar değil bazen savaştıranlar kazanır.

Ey TC, denize düştün yılana sarılmak zorundasın.  PKK kalleşliğe uyandı, devletle savaşmayı bırakıp daha kolay vuracağı milleti seçti. Milletin bekası tehlikeye girdi. Elbette bugüne kadar ölen asker polis de milletti. Ama askerin polisin görevi zaten ülkesini korumak için ölmekti.

Bu amansız oyunu iyi oynarsan sen de kurtulursun biz de. 

NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

"Hep savaştıranlar kazanır"! Mesele o rütbeye yükselebilmekte... Selâmlar...

İsmail Hakkı CENGİZ 
 21.03.2016 16:28
Cevap :
Hep savaştıranlar kazanır... Aynen.  22.03.2016 15:46
 

Kerim Kardeş günaydın size katılıyorum savaş her zaman silahla kazanılmaz aklı kullanıp politik olmak gerek. Allah bu karanlık günlerden kurtarsın Milletimizi.Selam ve sevgiler.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 20.03.2016 7:38
Cevap :
Amin ablacığım amin.  20.03.2016 14:36
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 5986
Toplam yorum
: 14929
Toplam mesaj
: 283
Ort. okunma sayısı
: 638
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster