Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Ağustos '20

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
82
 

SAVRULMAK

Tam anlamıyla savrulduğumu hissediyorum artık. Hayatım büyük bir belirsizlik içinde geçiyor. Ne yapacağımı, nereye gideceğimi, ne tepki vermem gerektiğini kestiremiyorum. İşin aksi artık konuşurken cümlelerimi hatta bazen ismimi sorduklarında ismimi bile unutuyorum. Beynim içindeki herşeyi silmeye çalışıyor sanki. Kendimden kötü ve büyük dert içinde olanları görünce şükrediyor olmak hayatımın gerçekliğini değiştirmiyor. Hayatımın ipleri benden çıkmış sanki. Kim nereye ekerse oraya gider gibi. Bazen anneliğe bazen evlat oluşuma bazen bir çalışan olmama odaklanıp hepsinin kendi içindeki dertlerine odaklanıyorum.

Bazen çok şikayet eden dırdırcı bir kadın bazen ise herşeyden yılmış suskunluğa gömülmüş silik bir kız çocuğu. Ben neyim, ben kimim? bu hayat böyle nereye gidecek? ben bu hayatı böyle yaşamayı planlamamıştım düşüncelerinden sıyrılamıyorum. Bazen anne olmak ağır geliyor. Ya da sabah erkenden kalıp işe gitmek ki işine aşık bir insanım ben. Amaçsızım. Mutlu olan insanların mutluluklarıda rahatsız eder oldu beni. oysa ben herkes uyuyunca pişmanlıklarımı yaşıyorum günü boşuna geçrdim bugün çocuğumla güzel vakite geçiremedim diye ya da kendim için 2 sayfa bile kitap okumadığıma.

Bana ne oluyor bilmiyorum. Buna tükenmek mi  yoksa git gide yok olmak mı derler bilmiyorum ama benim kendime ihti yacım var.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 146
Kayıt tarihi
: 30.11.17
 
 

Geç kaldım.. Her şeye biraz, Kendime çok.. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster