Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Çocuklara aşık bir öğretmen olmakla birlikte çocuk psikolojisi ve gelişim uzmanı olan hayatını çocuklara, yazmaya, okumaya ve olmazsa olmazı kahveye adamış ortalama bir insanım efendim ...  Kendi  yazdığım ya da hoşuma giden yazıları paylaşıyorum.. Nefes aldıkça sanırım vazgeçemeyeceğim şeylerin başında çocuklar, yazmak ve..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Bir insanın babası hayatta oldu mu ne değişir ?

Canımsın yaa :( yorum yapmıyorum şuam ağlıyorum satırlarında...

15 Aralık 2013 20:57
Eski bir mankenden, kutsal kadın olur mu?

Sayın yazarım merhabalar, yazınızın başlığı dikkatimi çekti,bende bir kadınım ve iki çocuk annesiyim bunları bir kenara bırakarak yazınızı tarafsız okudum. Kutsal kelimesi sizi oldukça rahatsız etmiş ancak her kadın önce kadın ve sonra anne olduğu için kutsal değil midir dedim kendi kendime yazınızı okurken... Ebru hanımda bir anne ve kadın, mesleği ne olursa olsun bugün bir öğretmen nasıl kutsalsa , ya da bir doktor, hakim veya savcı... Bence en az onlar kadar kutsaldır her meslek, insanları yaptığı meslekten ve tercihlerinden dolayı sen kutsal kadın olabilirsin, sen kutsal kadın olamazsın gibi değerlendirmeyi ben doğru bulmuyorum. Bunu ona itham eden erkeğin geçmişide beni ilgilendirmiyor ben bunu kimin söylediğine değil her kadının kutsal olduğu inancının özüne bakıyorum ve o mantık çerçevesinde değerlendiriyorum kutsallığı. Sizin kasdettiğiniz kutsallık çok ayrı tutulması gereken bir kavram o konuyla bağdaşlaştırılmasının yapılacak en büyük yanlış olduğu kanısındayım. Saygılarımla.

26 Ekim 2013 10:11
Bir Cihan Kafes / İclal Aydın

Ben tam anlamıyla İclal AYDIN hayranı biriyim Merve hanım uzun yıllardır şiirleriyle eşsiz anlatımlarıyla ruhumuzu besledi sayfamda bir çok eserini paylaşmışımdır keyifle, bu kitabı alıp hemen okumak için sabırsızlanıyorum şuan, doğum iznim bitip yoğun iş temposuna dönmeden hemen alıp okumalıyım hemen...

24 Ekim 2013 04:49
 
Toplam blog
: 81
Toplam yorum
: 144
Toplam mesaj
: 17
Ort. okunma sayısı
: 1481
Kayıt tarihi
: 06.03.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Burada yazmaktan mutluyum!