Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Nisan '07

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
693
 

Seks renginiz hangisi?

Seks renginiz hangisi?
 

Hepimizin ''En'' leri vardır. En sevdiğim yemek, en sevdiğim müzik, en sevdiğim sanatçı, en sevdiğim renk... gibi. Bunlardan en sevdiğiniz yemek sizi pek fazla ele vermezken, renk söz konusu olunca şehvetinizi açığa vuruyor olabilirsiniz dikkatli olun.Şimdi sevdiğimiz renklerin seks hayatımızdaki anlamına birlikte bakalım:

YEŞİL:
Yeşil seçenler ferah ve saftırlar.Nazik olmalarına rağmen tutkulu değildirler.

(Burada tutkulu değildirlerden kastı;''ot gibidirler'' olabilir. Ben okurken bu şekilde değerlendirdim. Elbette siz de kendinize göre yorumda bulunacaksınız...)

SİYAH:
Hafif sapık bir seks anlayışına sahip, abartısız sadist ve mazoşist hareketlerden hoşlananların rengidir.

(Fantezilerinize karışmak gibi olmasın ;fakat siz yine de her siyah giyeni, akşam kırbaçı eline almış, yatağın tepesinde kükrüyor olarak görmeyin:') ...)

KIRMIZI:
Son derece kolay tahrik olmalarıyla birlikte sınır tanımayan, cömert partnerlerdir. Bir kere ışığı gördüler mi onları durdurmak saatler alır.

(Valla ne yalan söyleyeyim bu biraz abartı geldi bana. Şimdi düşünün karşıdan karşya geçmek için trafik ışıklarında bekleyen bir erkeği. Kırmızı ışık yandı...bizim kırmızı sever tahrik oldu! Eee en bu şimdi, ayrı bir trafik çilesi mi? )

BEYAZ:
Doğallık konusunda katı kuralcıdırlar, abartılardan kaçınırlar. Fransız tarzı öpücükler müstehcen, gün ışığında seks yapmak ise tartışılmazdır.

(
Yorum bile yapmak sıkıcı.''Aman öyle öpme, elinin orda ne işi var! Su yolunu bulur hesabı seviş gitsin...)

MAVİ:
Muhteşem seks partnerleridir. Günahkar, etkileyici ve partnerinin ihtiyaçlarına karşı duyarlıdırlar.

(Mavi tişört, kazak, elbise, kalem v.s raflarının önünden artık transit geçişler olmayacaktır:') göz önünde bulundurmak gerekir)

GRİ:
Kararsız insanların rengidir. Hiçbir şey hakkında heyecanlanamazlar, renkler hakkında bile! Eşlerinin terk etmemesi veya hamile kalmak için sevişirler.

(Sevişsem miiii, sevişmesem miiii? Acaba tahrik oldum muuu yoksa geçici bir şey mi? Hadi diyelim karar verdi bir şekilde, bu kez de; orgazm olsam mııı olmasam mııı? Zor renk zor...)

Gördüğünüz gibi renklerin hayatımızdaki yerleri oldukça büyük. Siz yine de bu konuda renklere fazla takılmayın bence.En iyisi, yapın ortaya bir karışık:')

Kaynak: Hürriyet Gazetesi

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Çok zaman olmuş yazalı ama ben henüz okudum ..okunmamış heryazı yenidir benim için..yaaa ..tatlım bu renklerin turuncusu yokmuydu yaaa..sarıyla kırmızıyı mix edip turuncu yapayım dedim ama o da mümkün olmadı..napcaz şimdiii?

daldabir 
 10.06.2008 23:01
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 39
Toplam yorum
: 162
Toplam mesaj
: 35
Ort. okunma sayısı
: 12322
Kayıt tarihi
: 28.02.07
 
 

26 yaşındayım. İzmir'de nefes al(r)ıyorum. Yaşarken yazamadığım için, yazarken yaşıyorum..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster