Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Aralık '15

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
45
 

Selfie yapan ünlü yazar kim?

Selfie yapan ünlü yazar kim?
 

AYŞE KULİN VE MAVİANNE


Ankara'da Optimumdaydı Ayşe Kulin imza gününde. Son Romanı Tutsak Güneş'i imzaladı iki buçuk saat boyunca. Okurları hem kitap imzalatmak hem de fotoğraf çektirmek için uzun süre kurukta beklediler. O ise hiçbir teklifi geri çevirmedi.

Bizim hikayemiz taa 2007 yılına dayanıyor. 1997 yılında ilk okuduğum romanı Adı Aylin ile çok sevmiştim yazdıklarını. Dilinin akıcılığından dolayı bir solukta okumuştum romanı. Ve o kitaptan sonra tüm kitaplarını okudum. 2007 de ise Veda Romanı için röportaj teklifimi kırmamış ve kabul etmişti. O gün bugündür dostluğumuz sürer. Her Ankara'ya geldiğinde elimde bir demet çiçek karşısına çıkarım. O yine beni kırmaz söyleşi yaparız yeni romanı üzerine. Umut ve  Hayal röportajlarımız oldu sırasıyla.

Bu sefer de selfie çubuğu ile fotoğrafımızı çektik. Kısa bir söyleşi yaptık. Kitabı üzerine röportajımızı daha sonraya bıraktık mail yoluyla yapacağız. 

Ülkemizin hiç olmamasını dilediğimiz bir durumunu anlatıyor, Kulin Tutsak Güneş'te. Ama tabi orası Türkiye değil Ramanis Cumhuriyeti ! Anlattıklarının ne kadar tanıdık geldiğini düşünerek okuyunca insanın içi bir fena oluyor.

Devamı röportajımızda olacak....

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 304
Toplam yorum
: 174
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 947
Kayıt tarihi
: 29.01.08
 
 

Çevre Mühendisiyim. Kitap okumayı, film izlemeyi, yazı yazmayı seviyorum. 2 erkek çocuk annesiyim..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster