Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ege Üniversitesi mezunu. Emekli öğretmen. Yayımlanmış romanları ve deneme kitapları var.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Parlak parlaktı gece isyann uleynnnn

Ne güzel yazmışsınız Tülay Hanım, o geceyi yeniden yaşadım sanki. Gerçekten çok keyifliydi, çocuklar gibi şen şakrak eğlendik, anılarımda en güzel, süslü yerini aldı. Ve tıpkı söz ettiğiniz gibiydi Ahmet Parlak. Yetenekli, güler yüzlü, masamıza gelip uzun uzun sohbet edecek kadar da içten ve ince davranışlı. Yani o tarz müzikle pek arası olmayan eşimin bile hayranlığını kazandı. Sayenizde bunca üzüntünün olduğu bir dünyada gülümseten anılar biriktirmek iyi geldi. Çok öptüm, sevgiler.

20 Şubat 2016 19:43
Sahteliklerin içerisine düşen en güzel gerçek dostluk...

Sevgili Tülay Hanım, inanın siz de çok güzel bir insansınız. Kalpten geçenler, duygular ve dostluklar karşılıklı. Hanife Hanım ve eşiyle daha önce tanışmış ve onları çok sevmiştik. Bu düğün vesilesiyle sizi, ayrıca çok değerli Mehmet Burakgazi'yi de tanımış olduk. Sağolsun bizi Mersin'de karşıladı ve ağırladı. Kendisine bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum. Böyle uzun zamandır tanışıyormuş gibi yakınlık kurmak herkesle olmuyor. Hem İzmir'li olmamız, hem de Milliyet Blog sayesinde kırk yıllık arkadaş gibiydik ve gerçekten bizim için de çok güzel bir hafta sonu oldu. Gelecekte yine birlikte güzel zamanlar geçirmek dileğiyle, sevgiyle kalın.

10 Şubat 2016 14:19
İzmir'de şen bir güne...

Tekrar yorum yazmak gereği duydum Emine Hanım. Çok incesiniz gerçekten. Keşke imza gününüzde orada olabilseydim ama elimde olmayan nedenlerden ötürü gelemiyorum bu defa. Fakat birkaç gün içinde kitabınızı alıp mutlaka okuyacağım. Benim Nemesis Yayınevi'nde "Tutsak Sevgiler" var, Bir de Tutku Yayınevi'nden çıkan iki kitabım var. Birisi yeni çıktı. Sizin son kitabınızla aynı zamanlarda. O yüzden siteleri gezerken rastlıyorum hep kitabınıza. Ön sayfalarda ve ilgi çekiyor gerçekten. Dilerim başarısı katlanarak artar. Tutku Yayınevi katılmıyor fuara ama geçen yıl Akçağ'ın standındaydı kitapları. Yine öyle olacağını tahmin ediyorum. Çok sevgiler.

17 Nisan 2015 23:27
 
Toplam blog
: 27
Toplam yorum
: 226
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 1521
Kayıt tarihi
: 22.09.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster