Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Türkiye'nin kısa espri konusunda en çok üretken ve tanınmış mizah yazarlarından birisiyim. 30 yılı aşkın bir süre, çok çeşitli gazete, dergi ve kitaplarda sayısız çalışmam yayımlandı. Aynı zamanda şiir de yazıyorum. Pek çok değerli gazeteci köşelerinde esprilerime , yazılarıma ve şiirlerime yer verdiler.   

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Örgümün Rengarenk İpleri

Canım arkadaşım, mükemmel bir deneme yazmışsın. Tebrik ederim. Galiba insanları kırmaya yeminli bir şahsına münhasır bir kişilere lütfen takılmayın. Ben seni çok seviyorum.

26 Eylül 2019 20:05
Önerme(kle)yi Suçla(n)mak

Nizamettin Bey; Blogunuzu hayretler içinde okudum. Sevgili Sennur Köseli'nin '' Örgümün Renkleri '' denemesini bende çok beğendim. Ha bir başka MB Yazarı beğenmeyebilir. Ama dediğiniz gibi, nezaket ve saygı sınırlarını aşarak '' Sıradan blog yazıları neden öneriliyor '' diye nasıl yorum yazabilir ? Arkadaş çok pardon ama size ne ? Siz keyfimizin kahyası mısınız ? Siz tek kişilik jüri misiniz ? Yok biz bir grup imişiz. Ben pek yorum yazmam. Belki aylar sonra ilk kez yorum yazıyorum. Hangi gruptan olduğumu da bilmiyorum. Madem biz bir grubuz. Siz de, başkalarını nezaket ve saygı kurallarını aşarak yorum yaparak bir yerlere geleceğinizi sanan başka bir grubun üyesisiniz. Hadi kardeşim başka kapıya !...

26 Eylül 2019 18:44
Görüşürüz Bir Yerlerde !...

Sayın Cemile Torun gibi benim blogdan ayrıldığımı düşünenler olmuş. Blogdan ayrılmıyorum. Yalnızca Milliyet Blog'a ara verişimin nedenlerini kdilim döndüğünce anlattım.

23 Ekim 2018 12:00
 
Toplam blog
: 76
Toplam yorum
: 66
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 6686
Kayıt tarihi
: 24.04.15
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster