Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Şubat '19

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
36
 

Sevgili Kalbim

Nasılsın? diye başlamak istiyorum bu amaçsız ve oluşturulması çok zor olan satırlarıma.''İyi değilim'' dediğini duyuyorum, hissediyorum aslında ama ne yaparsam bu iyi değilşim halinden kurtulursun işte bunu hiç bilemiyorum.Suçlusun biliyorsun değil mi? Evet çok çok suçlusun.Bu kadar hassas ve kırılgan olmak zorunda mısın?Beni çok üzüyorsun,ağlatıyorsun ve dahası isyan etme noktasına getiriyorsun.

Senin bana ait olman gerekiyor ama değilsin,şikayetçiyim senden üzüldüğün,ağladığın,her defasında bin parça olduğun için...uslanmıyorsun ki yaramaz bir çocuk gibi ele avuca hiç mi hiç sığmıyorsun.Sana söz dinletemiyorum,ne yapacağımı bilemez hale getirip bırakıyorsun beni çıkmazlarda,ben bu çıkmazlardan çok sıkıldım ve artık gerçekten yoruldum,yordun beni..Ben ki kolay kolay vazgeçmeyen,çalışıp çaba gösteren,kimseden birşey beklemeden hayat süren  beni önümü görememekten korkar oldum.Artık çalışmalarımın sonuçunu almak istiyorum hepsi bu aslında... 

Ne yapayım sen böyle olunca hadi söyle ''güzel yaramazım'' ben öldüğümde sen de öleceksin de..Bunu söyle ki ben de çaba harcamayayım artık!!

Ölelim ikimizde yıpran bu karanlık ve dipsiz kuyularda ne de ben,elimizden tutan yok,sözlerimizi duyan yok,yolumuzu bekleyen yok.Dahası varlığımızı bilen yok.Nazlı ve kalbi yok..

Olsa kimin umrunda...

 

                                                                                                                             Nazlı/Esra

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 142
Kayıt tarihi
: 07.10.12
 
 

Kendince yazılar yazar, Gezgin, yeni hayat hikayeleri dinlemeyi sever.  Birşeyler yazmaya çalışır..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster