Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Ağustos '09

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
643
 

Sevgili'ye

Sevgili'ye
 

Uzaktan da katabiliyorsun kendini bana, her gün yeni bir sen ekliyorsun yaşantıma. Gizlerinle keşfedemediklerinde her gün başka bir okyanusun dehlizlerinde gezdiriyorsun yüreğimi!

An geliyor yokluğun boğuyor, içimdekileri mahfa sürüklüyor, an geliyor varlığın hücrelerimi canlandırıyor. Sanki atmayı unutmuş kalbim, gözlerinle buluştuğunda gözlerim en büyük hasreti buymuşçasına, bir görev gibi değil de keyifle, özlemle sanki bu an atmak için beklemiş gibi yükleniyor sığındığı, korunduğu kafese.

Bir rüzgâr eser senden yana, kokunu da alır getirir, sen kokar her yer, saçlarıma, ellerime, tenime yerleşir sana dönerim birden. Bir gülümseme yayılır dudaklarıma içimde seni hissedince seninle dolar hücrelerim, sevgim hükmeder bedenime.

OLURUM sensin sevgili, her gün yeni bir keşifle dünyamı aydınlatmaya devam et, bilmediklerimi öğret, göremediklerimi göster, hissetmediklerimi hissettir, hiç sevmediğim kadar sevdir.


Bizi çoğalt sevgili sevginle, sevgimle…

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Netin son bir haftadır bana yaptığı azizlik, blog habercisinin gecikmesi bu güzel yazıyı kaçırmamın tekm nedenidir. Mazeret mi, tabii ki hayır :) Her zaman ki gibi çok güzeldi.. Uzaklarda olması aşkıyla seven yüreği ısıtmasına, kalbi sevgiyle doldurmasına engel değil.. Olmamalı da.. Yüreğine gönlüne sağlık sevgili Özge.. Sevgilerimle..

Mavi Karadeniz 
 31.08.2009 15:08
Cevap :
Bende diyorum Murat nerelerde :)) Teşekkür ederim yorumun için, uzakkende kazanılabiliyor sevgiler, katılıyor yaşama en özel anlarda dahi varlığıyla... Sevgiler  31.08.2009 15:54
 

sevginiz sonsuz ve ilelebet olsun...

Sokrates 
 31.08.2009 12:40
Cevap :
Merhaba, teşekkür ederim :)) sevgiler...  31.08.2009 13:16
 

Uzaktaki sevgiliye söylenebilecek en güzel, en sevgi dolu cümleler bunlar, içinde özlem olan.. Sevdikçe ve sevildikçe daha da zenginleşir, güzelleşiriz, hayata bambaşka bir pencereden bakarız.. Gökkuşağımıza morların, mavilerin, turuncuların en güzel tonları eklenir.. İki ayrı bedende atan tek bir yürek olur sevgiler.. Kalbindeki sevgi her zaman yolunu aydınlatsın dilerim sevgili Özge.. Sevgilerimle..

Mor Okyanus 
 27.08.2009 14:24
Cevap :
Teşekkür ederim Mor Okyanus yorumun ve güzel dileklerin için :)) Sevmek hayatı kolaylaştırıyor, bambaşka bir renkten bakıyoruz.. Sevgiler ...  28.08.2009 0:11
 

Gözlerimi açtım, üç şeyi gördüm. Bir seni… iki seni …üç seni Üç kere vuruldum, üç kere sevdim. Bir seni…iki seni… üç seni .... der gibiydi yazınız, sevimli, sevecen.. Sevgi ve saygımla.

Olgun Ekinci 
 26.08.2009 16:07
Cevap :
Teşekkür ederim bu enfes yorum için şiirle tamamlandı yazı yüreğine sağlık.. Sevgiler  26.08.2009 18:26
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 127
Toplam yorum
: 448
Toplam mesaj
: 26
Ort. okunma sayısı
: 813
Kayıt tarihi
: 22.09.07
 
 

Sıcağıyla bilinen memleketimde bir kış gününde geldim dünyaya. Bütün tezatlıklar hayatımda farklı r..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster