Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Mart '17

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
178
 

Sevgili yükselen Başak ve sevgili yükselen Balıklar için Mart ayı çok önemli !

Sevgili yükselen Başak ve sevgili yükselen Balıklar için Mart ayı çok önemli !
 

Venüs 4 Mart ile 15 Nisan tarihleri arasında Koç burcunda geri gidiyor(retro) ilişkileri ve maddi konuları temsil eden Venüs’ün bu transiti sizi maddi konular, borç-alacak, tazminat, nafaka, miras, emeklilik, eşin geliri, diğer gelirleriniz ve kendi gelirleriniz ile ilgili beklenmedik ani gelişmeler olabilir aynı zamanda Jüpiter Terazi burcunda geri gidiyor sizi maddi konularda zorluyor bu süreç borçlanmak ya da kredi gibi konular için uygun değil alınacak kararlarda dikkatli olunmalı. Venüs retro dönemlerinde eski ilişkiler gündeme gelebilir dikkate almamak en doğrusu olur retro zamanı başlayan ilişki bitecektir aynı zamanda yeni bir ilişkiye Venüs retro dönemlerinde başlanmamalı. Mars 10 Mart’tan itibaren Boğa burcunda transitine devam edecek ve sizi eğitim, yurtdışı tatil ve iş konuları, yarım kalan eğitim, akademik eğitim almak gibi konularda harekete geçirecek, bu konular için çok istekli olup gereken çabayı gösterebilirsiniz. Bu süreçte üniversite öğrencilerinin sınav temposu yoğun olabilir. 12 Mart saat 17: 54’de Başak Burcunda 22° Ay ve Güneş karşıt açıda olacak yanidolunayolacak. Dolunayda her zaman bazı konularda sonlanmalar, sonuçlar ve alınan bitiş kararları yaşanır. Her bireyin kişisel haritasına göre ve dolunay anının haritasına göre bu konular ve gelişmeler değişebilir.

26 Şubat’ta yaşanan güneş tutulması etkileri devrede olabilir, dolunayın etkisi 3 gün önce ve 3 gün sonra çok yoğun olacak bu dolunayda en çok etkilenen burçlardan biri de sizsiniz. Dolunay Başak burcunda ve sizi her konuda etkileyecek. Hayatınızdaki pek çok konuda değişim olacak. Bitmesi gereken konularda sonlar yaşayacaksınız. Evlilik, ortaklıklar ve ilişkileriniz konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konularda gereken özeni göstermelisiniz yoksa sonlanmalar yaşayabilirsiniz ya da yeni evlilik, nişan kararı alabilirsiniz. Venüs retro iken ilişkiler ve maddi konularda karar vermek ve uygulamaya geçmek için uygun bir zaman değil. Ayrıca bireysel olarak kendinizde değişime karar verebilirsiniz. Eski davranışlarınızı bırakma kararı verebilir değişime gidebilirsiniz. Yeni imaj, yeni hayat tarzı gibi kararalar alabilirsiniz. Bu süreçte ruhsal ve fiziksel ani sağlık sorunlarına dikkat edilmeli. Ani fiziksel ve zihinsel sağlık sorunları olabilir mide, stres kaynaklı rahatsızlıklar, kas, kemik ve diş rahatsızlıkları olabilir. Kariyer hayatınız, aile ve ebeveyn konularında ani gelişmeler ve zor süreçler yaşayabilirsiniz. Dolunay anında gökyüzünde zorlayıcı bir kare açı mevcut. Önemli olan bu süreçte pozitif olunmalı, dua etmeli, aktif ve kararlı yeniliklere açık olunmalıdır. Her sonlanma yeni bir başlangıçtır.

Merkür 14 Mart’tan itibaren Koç burcunda transitine devam edecek ve sizi maddi konular, borç-alacak, tazminat, nafaka, miras, emeklilik, eşin geliri, diğer gelirleriniz ve kendi gelirleriniz ile ilgili haberler ve iletişim konuları artacak. Bu konulardaki sorunlarınızı çözmek için gereken kişilerle gerekli iletişimi kuracaksınız. 20 Mart’tan itibaren Güneş Koç burcuna geçiyor ve 20 Nisan tarihine kadar onların dönemi başlıyor. Bu süreçte pek çok Koç burcu doğum gününü kutlayacak. Güneşin Koç burcundaki transiti de sizi maddi konularda etkiliyor. Mart ayının konuları sizin için ilişkiler, iş ve para olacak .İslam astrolojisinde Başak burcunun yönetici gezegeni Utarit’dir (Merkür). Başak burcu dolunay için okunacak uygun esmalar ise El Kayyum(her şeyi düzenle elinde tutan), El Halik(yaratan), okunmalı. Esmalar günün uygun saatlerinde ve sayısal değerleri kadar okunabilir. Bu esmalarda yeniden başlama, hayatınızda bitmesi gerekenler ve bırakmanız gerekenler konusunda hayatınıza yeni yön verme enerjisi vardır. 12 Ocak'ta yaşanacak olan dolunayda zorlayıcı Satürn etkili kare açı var teslim enerjisi içinde olunmalı sabırlı ve dikkatli kararlar alınmalı. Yukarıdaki yorumlar yükselen burçlara göre yazılmıştır ve kişisel haritalara göre farklılık gösterebilir. Herkes dolunayın enerjisinden ve etkilerinden kendi doğum haritasındaki gezegen yerleşimlerine ve açılarına göreetkilenecektir. Örneğin Başak ve Balık burçlarında gezegenleriniz çok ise yaşayacağınız etki daha çok olur. Tüm bu sonların ve getirdiği yeni başlangıçların hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Sevgiler…

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 118
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 203
Kayıt tarihi
: 26.01.16
 
 

Astrolojiye aşık biri olarak Miliyet Blogda bulunmaktan ve sizlerle yazılarımı paylaşmaktan mutlu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster