Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Aralık '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
98
 

Sevgili yükselen Boğa ve sevgili yükselen Akrepler için 2016 yılının son günleri...

Sevgili yükselen Boğa ve sevgili yükselen Akrepler için 2016 yılının son günleri...
 

Venüs 7 Aralık’tan itibaren Kova burcunda transitine başlayacak. Bu transit sizi daha çok kariyer hayatınız, para, iş çevreniz gibi konularda etkileyebilir. İş değişikliği düşünebilirsiniz, gelirinizi arttırmak için adımlar atabilirsiniz, yeni iş projeleri hazırlayabilirsiniz. İş hayatınızda başarılı bir süreç geçireceksiniz. Verimli bir süreç olacak. Ayrıca ailevi konulara daha fazla zaman ayırmanız ve onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu süreçte ev alım-satımı gibi konular da gündeme gelebilir. Ev alma konusunda ya da evde dekorasyon konusunda bazı kararlar verebilirsiniz.

21 Aralıkta Güneş Oğlak burcuna geçiyor ve 21 Ocak tarihine kadar onların dönemi başlıyor. Bu süreçte pek çok Oğlak burcu doğum gününü kutlayacak. 14 Aralık ta Güneş ve Ay saat 03: 05’de İkizler Burcunda 22° karşıt açı yapacak yani dolunay olacak. Bu dolunayda sizin için maddi konular gündemde olacak. Eski gelir kaynaklarınız sonlanabilir ve yeni gelir kaynakları sizin için fırsat olabilir. İşten ayrılabilir, ortaklığınızı bitirebilirsiniz. Yeni iş fırsatları, yeni projeler gibi maddi kaynaklarınızda değişikliğe neden olacak bir dolunay yaşayacaksınız. Yani önce sonlanmalar yaşanacak ve yeni gelir kaynakları için ortam hazırlanacak. Ayrıca mahkeme, tazminat gibi konularda bazı sonuçlar yaşanabilir. Beklenen haberler gelebilir. Borç-alacak konularında bu dolunayda planlı ve dikkatli hareket edilmeli. Borçlanmak isteyebilir ya da alacaklarınızın tahsilatında sorunlar yaşayabilirsiniz.

Merkür retrosunda önemli olan borç-alacak dengesini korumak. Mars 19 Aralık’tan itibaren Balık burcunda transitine başlayacak. Bu transit size daha çok sosyal hayatınızda ve çevrenizde artış verebilir. Yeni sosyal gruplara girebilir yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Ayrıca aşk, çocuklar, sanat ve eğlence konuları aktif olabilir, çocuklarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Çocuk sahibi olmayanlar çocuk sahibi olmaya karar verebilir, sanatla ilgilenenler ise daha verimli bir dönem yaşayabilir. Sanatla uğraşanlar için verimli bir süreç olacak.

Oğlak burcunda transitine devam eden Merkür 19 Aralık’tan itibaren retro (geri) hareketine başlayacak. 2016 yılının son Merkür retrosu 8 Ocak 2017 tarihine kadar sürecek. Yurtdışı eğitim, seyahatler şehir içi şehir dışı gezmek, seyahat etmek. Bu geziler tatil amaçlı ya da iş amaçlı olabilir. Tüm bu konularda Merkür retro sizi etkileyebilir planlarda gecikmelere, aksiliklere sebebiyet verebilir. Ayrıca eğitim konularında istediğiniz eğitimleri almaya konusunda, medya, basın ve yayıncılık konularında çalışanların işlerinde aksilikler artabilir. Teknolojik anlamda evdeki işyerindeki ya da şahsi cihazlarda arızalar sorunlar olabilir. Belirtilen tarihler arasında yeni bir işe başlamamalı ve sözleşmelere imza atılmamalı.

15 Ocak’tan itibaren tüm bu engeller son bulmuş olacaktır. İslam astrolojisinde İkizler burcunun yönetici gezegeni Utarid’(Merkür)dir. İkizler burcu dolunayı için okunacak uygun esmalar ise El Alim(Bilen), El Habir(Haberdar olan), El Basir(Gören), Es Semi(Duyan). Esmalar günün uygun saatlerinde ve sayısal değerleri kadar okunabilir. Bu esmalarda yeniden başlama, hayatınızda bitmesi gerekenler ve bırakmanız gerekenler konusunda hayatınıza yeni yön verme enerjisi vardır. 14 Aralık'ta yaşanacak olan dolunayda teslim enerjisi içinde olunmalı ve dikkatli kararlar alınmalı. Yukarıdaki yorumlar yükselen burçlara göre yazılmıştır ve kişisel haritalara göre farklılık gösterebilir. Herkes dolunayın enerjisinden ve etkilerinden kendi doğum haritasındaki gezegen yerleşimlerine ve açılarına göre etkilenecektir. Örneğin Koç ve Terazi burçlarında gezegenleriniz çok ise yaşayacağınız etki daha çok olur. Tüm bu sonların ve getirdiği yeni başlangıçların hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Sevgiler…

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 118
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 193
Kayıt tarihi
: 26.01.16
 
 

Astrolojiye aşık biri olarak Miliyet Blogda bulunmaktan ve sizlerle yazılarımı paylaşmaktan mutlu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster