Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Ocak '17

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
126
 

Sevgili yükselen Koç ve sevgili yükselen Teraziler 2017 yılına Yeniayla giriyorlar

Sevgili yükselen Koç ve sevgili yükselen Teraziler 2017 yılına Yeniayla giriyorlar
 

29 Temmuz ayından beri retro olan yani geri giden Uranüs 29 Aralık itibariyle durağanlaşıyor ve düz hareketine devam ediyor. Uranüs transiti yaşayan Koç ve Terazi burçları hayatlarında ilişkiler ve pek çok konuda ani, beklenmedik olaylar yaşıyorlar ve yaşamaya devam edecekler. Özellikle Ocak ayında Terazi burcundaki Jüpiter ile olan karşıt açısı ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda sorunlara, ani beklenmedik olaylara ve kararlara sebep verebilir. Merkür retro da iken acele karar verilmemeli ve kararlar ay sonuna ertelenmeli.

21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor ve 21 Ocak tarihine kadar onların dönemi başlıyor. Pek çok Oğlak burcu doğum gününü kutlayacak. 29 Aralık'ta Güneş ve Ay saat 08: 53’te Oğlak Burcunda 7° kavuşacak yeniay olacak. Yeniay geri harekette olan Merkür ile kavuşumda gerçekleşiyor. Sizin için bu ayki gündem olacak konular ise kariyer, iş hayatınız, maddi konular, eviniz, aileniz ve ebeveyn. Taşınmak isteyebilirsiniz ya da buna karar verebilirsiniz. Yeni ev alabilir ya da evinizde yenilikler, dekorasyon, tadilat, yeni eşyalar almak gibi konularda karar verebilir ve adımlar atabilirsiniz. Ailenizle daha fazla zaman geçirebilir ya da tatilinizi evde geçirmeye karar verebilirsiniz. Kariyer konusunda yeni fırsatlar ve yeni teklifler gelebilir. Terfi edebilirsiniz, zam alabilirsiniz, yeni bir projeye başlayabilirsiniz ya da iş değiştirebilirsiniz. Tüm bu konularla ilgili yeni kararlar almak ve harekete geçmek için hiç uygun bir yeniay değil. Merkür geri harekette iken bazı gecikmeler, aksaklıklar ve iletişimsel sorunlara sebep olabilir. Doğum haritalarında Merkür retro ile doğanlar için herhangi bir sorun yok yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirler.8 Ocak Merkür durağan hareketine başlayacak ve kariyer, iş hayatınız, maddi konular, eviniz, aileniz ebeveyn konularında yaşanan bazı gecikmeler, aksaklıklar ve iletişimsel sorunlar artık yavaş yavaş düzelebilir. Yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kararlar almak için ay sonunu beklemek uygun olacaktır.Önemli olan bu süreçte pozitif olunmalı, dua etmeli, aktif ve kararlı yeniliklere açık olunmalıdır.

Yukarıdaki yorumlar yükselen burçlara göre yazılmıştır ve kişisel haritalara göre farklılık gösterebilir. Örneğin Koç ve Terazi burçlarında gezegenleriniz çok ise yaşayacağınız etki daha çok olur. İslam astrolojisinde Oğlak burcunun yönetici gezegeni Zühal’dir (Satürn). Oğlak burcu yeniay için okunacak uygun esmalar ise El Vali (Yöneten) bilincinde olunmalı, El Hay (Yaşamı var eden,) unutulmamalı, El Kayyum (Her şeyin kontrolü elinde olan)olunmalı. El Kadir (Güç sahibi) bilinmeli, Er Rezzak (Rızkı veren) istenmeli, Es Sabur (Sabırlı) olunmalı. Bu yeniay hayatımıza yeni fırsatları ve imkanları getirse de yanında sorunları da getirecek o nedenle bunun için kararlı ve emin adımlarla ilerlemekte ve doğru zamanı beklemekte fayda var. Tüm yeni başlangıçların hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Sevgiler…

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 118
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 202
Kayıt tarihi
: 26.01.16
 
 

Astrolojiye aşık biri olarak Miliyet Blogda bulunmaktan ve sizlerle yazılarımı paylaşmaktan mutlu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster