Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Aralık '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
85
 

Sevgili yükselen Yengeç ve sevgili yükselen Oğlak için 2016 yılının son günleri...

Sevgili yükselen Yengeç ve sevgili yükselen Oğlak için 2016 yılının son günleri...
 

Venüs 7 Aralık’tan itibaren Kova burcunda transitine başlayacak. Bu transit sizi daha çok maddi kaynaklar konusunda etkileyecek. Maddi gelir kaynaklarınızda artış, emeklilik, tazminat, miras, yeni gelir kaynakları gibi konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Borç-alacak konularında atılacak yeni adımlar olabilir. 21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor ve 21 Ocak tarihine kadar onların dönemi başlıyor. Bu süreçte pek çok Oğlak burcu doğum gününü kutlayacak. 14 Aralık'ta Güneş ve Ay saat 03: 05’de İkizler Burcunda 22° karşıt açı yapacak yani dolunay olacak. Bu dolunayda sizin için çalışma hayatı, iş ortamınız, çalışma koşullarınız ile ilgili bazı kararlar alabilir ve değişikliğe gidebilirsiniz. İkizler burcu dolunayda yeni bir iş, yeni çalışma ortamı, yeni projelere başlama, kıssaca iş hayatınızla ilgili tüm sonlanmalar neticesinde gelen yenilikleri kapsıyor. Ayrıca sağlık konusunda bazı kararlar alma zamanı. Sağlığınıza dikkat etmek, gerekiyor ise diyet ve spora başlamak. Doktor kontrollerinizi yaptırmak. İç dünyanız, psikolojiniz ve maneviyatınız önemli olduğu bir dolunay yaşayacaksınız. Arınmak, sonuçlanması gereken konuları bitirmek ve yeniden hayatınıza sarılmak için kendinize dönmeye ihtiyacınızın olduğu bir ay olacak. Sağlık konuları hayatınızda ön plana çıkabilir. Gündelik işlerinizi ve birikmiş rutin işlerinizi organize etmek içinde İkizler burcundaki dolunay bir fırsat olacaktır. Önemli olan bu süreçte pozitif olunmalı, dua etmeli, aktif ve kararlı, yeniliklere açık olmaktır.

Mars 19 Aralık’tan itibaren Balık burcunda transitine başlayacak. Bu transit sizi daha çok eğitim, yurtdışı konuları, seyahatler, inançlar, üniversite, kardeşler ve yakın çevre konularında etkileyecek. Yakın çevre kuzen ve kardeşlerle ilişkilerde dikkatli olunmalı gerginlikler yanlış anlaşılmalar olabilir. Beklediğiniz eğitim ve yurtdışı fırsatları yakalayabilirsiniz.  Oğlak burcunda transitine devam eden Merkür 19 Aralık’tan itibaren retro (geri) hareketine başlayacak.

2016 yılının son Merkür retrosu 8 Ocak 2017 tarihine kadar sürecek. Sizi daha çok ilişkiler, evlilik, nişan, ortaklık, kendiniz ile ilgili kararlar, tarzınız, dışarıdan nasıl algılandığınız, dış görünüşünüz, kılık kıyafet gibi konularda etkiliyor. Bu konularda aksilikler, gecikmeler ve engeller yaşayabilirsiniz. Beklemede kalmakta fayda var. Bu konularda zorlanabilirsiniz. İlişkiler ve kendiniz ile ilgili tüm yeni kararlarda dikkatli olunması gereken bir dönem. Teknolojik anlamda evdeki işyerindeki ya da şahsi cihazlarda arızalar sorunlar olabilir. Belirtilen tarihler arasında yeni bir işe başlamamalı ve sözleşmelere imza atılmamalı. 15 Ocak’tan itibaren tüm bu engeller son bulmuş olacaktır. Belirtilen tarihler arasında yeni bir işe başlamamalı ve sözleşmelere imza atılmamalı. Önemli olan bu süreçte pozitif olunmalı, dua etmeli, aktif ve kararlı yeniliklere açık olunmalıdır.

İslam astrolojisinde İkizler burcunun yönetici gezegeni Utarid’(Merkür)dir. İkizler burcu dolunayı için okunacak uygun esmalar ise El Alim(Bilen), El Habir(Haberdar olan), El Basir(Gören), Es Semi(Duyan). Esmalar günün uygun saatlerinde ve sayısal değerleri kadar okunabilir. Bu esmalarda yeniden başlama, hayatınızda bitmesi gerekenler ve bırakmanız gerekenler konusunda hayatınıza yeni yön verme enerjisi vardır. 14 Aralık'ta yaşanacak olan dolunayda teslim enerjisi içinde olunmalı ve dikkatli kararlar alınmalı. Yukarıdaki yorumlar yükselen burçlara göre yazılmıştır ve kişisel haritalara göre farklılık gösterebilir. Herkes dolunayın enerjisinden ve etkilerinden kendi doğum haritasındaki gezegen yerleşimlerine ve açılarına göre etkilenecektir. Örneğin Yengeç ve Oğlak burçlarında gezegenleriniz çok ise yaşayacağınız etki daha çok olur. Tüm bu sonların ve getirdiği yeni başlangıçların hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Sevgiler…

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 118
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 194
Kayıt tarihi
: 26.01.16
 
 

Astrolojiye aşık biri olarak Miliyet Blogda bulunmaktan ve sizlerle yazılarımı paylaşmaktan mutlu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster