Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Yaşam ve İlişki Koçu Sevinç KARAKAYA

http://blog.milliyet.com.tr/yasamveiliskikocu

12 Şubat '14

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
394
 

Sevgililer Günü'ne özel; "ilişkilerde farkındalığı arttırma çalışması"

Sevgililer Günü'ne özel; "ilişkilerde farkındalığı arttırma çalışması"
 

Bazen ilişkiler evlilikler durağanlaşır. Neden olduğunu ilişkinin içindeyken anlamak çok zordur. Hatayı yada sorunların kaynağını karşıdakine vermek her zaman kolay olandır. Oysa İlişkinin tamamına ışık tutmak lazım...

Birinin sizi kendinize soramadığınız sorularla yüzleştirmesi gerekebilir. Belki de eşinde/sevgilinde çok kızdığın bir hareketi yıllardır sen hiç fark etmeden yapıyorsundur. Evet ilişkiler de farkında olmak çok önemlidir. Eşlerin/Sevgililerin birbirinden ne beklediğini bilmek, birbirlerine aynı sevgi dilleriyle yaklaşmak, İlişkilerdeki hatalardan ders alıp, sağlam tecrübelerle yollarına devam etmek, günlük koşuşturmanın oyununa gelmeden, kızgınlıklara, kırgınlıklara rağmen birbirini hep hatırlayıp ,hep sevebilmek, birlikteyken bile özleyebilmek çok ciddi farkındalık gerektirir.

Şimdi sizin de aklınızda şu sorular var ise; İlişkinizde  yolunda gitmeyen bir şeyler yada çok mutlusunuz fakat huzurunuzu ömrünüzün sonuna kadar ''nasıl sürdürebilir'' diye ''kaygılar'' yaşıyorsanız?

Belki de bu ''Sevgililer Gününde''  İlişkiniz adına yapacağınız en büyük yatırım, sağlıklı bir ilişki için ''İLİŞKİLERDE FARKINDALIĞI ARTTIRMA ÇALIŞMASI''katılmak olacaktır.

Hayatımız ilişkilerimiz üzerine kuruluyken, İlişkilerimiz hayatımızın çoğu alanını etkiliyorken, çoğu şeyin temeli iken; ne kadar sağlıklı ilişkiler kurabiliyoruz? Sağlıklı ilişkiler nasıl kurulur?, "Ben nerede hata yapıyorum?" , "Bir ilişkiye ne katıyorum, ne alıyorum?" "Mutlu ilişki var mı?" "sağlıklı ilişki nasıl olur, ben ilişkimde kimim, karşı taraftan ne bekliyorum, ne kadar beklemeliyim, neler yapabilirim" gibi birçok soruya cevap bulabileceğiniz ve dönüp ilişkimizi değerlendirebileceğiniz , farkındalık yaratan bir çalışmaya katılmak isterseniz  ''İLİŞKİLERDE FARKINDALIĞI ARTTIRMA ÇALIŞMASI''online bir bir yapılan tek  seansımıza katılabilirsiniz.

 

Kaynak: http://interaktifdanismanlik.com/

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 25
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1178
Kayıt tarihi
: 12.10.13
 
 

Sosyolog, Aile danışmanı ve Yetişkinler Psikolojisi üzerine uzmanlık yapan Karakaya,  kişisel gel..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster