Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Şubat '11

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
7306
 

Şeyh Nazım Kıbrisi Prens Charles’ın Müslüman olduğunu anlatıyor

Şeyh Nazım Kıbrisi Prens Charles’ın Müslüman olduğunu anlatıyor
 

Şeyh Nazım Kıbrisi: Haddini bil kanaat et, çok konuşma rahat et.


Geçen gün Kıbrıs’ta yaşayan Şeyh Nazım Kıbrisi ile ilgili bir araştırma yaptım. Durup dururken merak etmemin nedeni geçenlerde kendisinin Kıbrıs’taki dergâhına giden bir arkadaşımın anlattıklarıydı. Dergâh son derece medeni, zengin insanlarla dolup taşıyormuş, insanlar arabalarını park edecek cadde bile bulamıyorlarmış. Uzun süre önce de Prens Charles’ın da Şeyh Nazım’ım müritlerinden olduğunu duymuştum ama bildiğiniz gibi şu anda kendisi bunu açıklamıyor. Açıklasa tabii ki yer yerinden oynar. Ne Kraliyet hanedanı, ne Lordlar kamarası, ne de Katolik İngilizler bunu asla kabul etmeye yanaşmazlar. Dolayısıyla bu gerçeği açıklayacağı gün gelecek ama biraz vakti var gibi gözüküyor. 

Yaptığım araştırmada bulduğum videoda Şeyh Nazım Prens Charles’ın Müslüman olduğunu hatta Hüseyin ismini aldığını bakın Şeyh Nazım nasıl açıklıyor: http://video.mynet.com/erkanarkut/Seyh-Nazim-Kibrisi-Ingiltere-nin-musluman-bir-kra/1119715 

Şeyh Nazım’ın gerçekten son derece ilginç açıklamaları var, gelecekle ilgili verdiği haberler çıkıyor, bu konuda da başka yazılarda yazacağım. Papa’nın kalkıp Kıbrıs’a gelmesi de çok manidardır. Papa’nın Şeyh Nazım’la görüşmesi de Prens Charles’ın Müslüman olması da Hz. İsa’nın tekrar yeryüzüne gelişi ile ilgilidir. Bildiğiniz gibi Hz. İsa’nın dönüşünü birçok Hıristiyan büyük bir şevkle bekliyor ve bunun için hazırlık yapıyorlar. Hz. İsa geldikten sonra tüm Hıristiyanları hak din olan İslam’a döndüreceği hadislerde bildiriliyor. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2164
Toplam yorum
: 456
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 2315
Kayıt tarihi
: 24.11.10
 
 

Bir firmada CEO olarak çalışmaktayım. Sizinle hobilerimi, düşüncelerimi, izlediğim filmleri, tattığı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster