Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Eylül '17

 
Kategori
Alışveriş - Moda
 

Şeyma Subaşı'nın Düğününü Biraz Kıskandık mı?

Şeyma Subaşı'nın Düğününü Biraz Kıskandık mı?
 

Merakla beklenen Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı düğünü sonunda gerçekleşti. Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan Şeyma Subaşı, hayatındaki gelişmeleri 2 milyona yakın takipçisinden paylaşmayı ihmal etmiyor. Durum böyle olunca giydiği, yediği, içtiği, gezdiği, yazdığı, her şeyi ayrı bir olay oluyor. Tabii ki başarıları ve kazancıyla adından fazlasıyla söz ettiren bir medya patronunun müstakbel eşi olması da bu kadar yakından takipte olmamız için büyük bir sebep. Fakat paylaştıklarını sevdiğimiz de yadsınamaz bir gerçek. Kabul edelim arkadaşlar: Kız hayatını yaşıyor. Bize de kıskanmak düşüyor.
 
Ben ufaktan bir kıskanmadım değil. Nasıl kıskanmayalım ayol! Nikahında giydiği Zimmermann gelinliği, Sergio Rossi ayakkabıları, Johanna Ortiz küpeleri; düğün yemeğinde giydiği Naeem Khan elbisesi; St. Tropez; helikopterli düğün konvoyu... 
 
Sevgili kıskançlar, ben Şeyma Subaşı'dan zerre hoşlanmıyorum. Tavrı, tarzı, ifadeleri, yaşam stilini görünce "neden!" dediğim zamanlar oluyor ancak şimdi kıskançlığı bir kenara bırakalım. Kendi ölçütlerinde muhteşem bir hayat yaşıyor ve en az bu hayat kadar muhteşem bir evlilik yaptı. İnsanları eleştirirken kendi standartlarında değerlendirmek gerek. Bu yüzden klavyelerinizi sakince yere bırakın.
 
Düğünden ilk fotoğrafı gördüğümde hiç şaşırmadığımı söylemeliyim. Bohem tarzına alışkın olduğumuz Şeyma Subaşı ancak böyle bir elbise giyebilirdi. Klasik "gelinlik" tarzından uzak, bohem, şık, özgün, vücut hatlarını inceden vurgulayan Zimmermann elbisesi; sahneyi gösterişli Johanna Ortiz küpelerine bırakan sade bir şekilde toplanmış saçları ve bütün look'u tamamlayan Sergio Rossi ayakkabıları... Evet evet, tam Şeyma Subaşı!
 
Gelelim düğün yemeğinde giydiği Naeem Khan elbisesine... Naeem Khan beni hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmaz. Şeyma Subaşı da Naeem Khan seçimiyle hayal kırıklığına uğratmadı. Yine bohem tarzını ortaya çıkaran, vücudunu saran, omuzları açıkta bırakan, işlemeli Naeem Khan elbisesinin beni büyülediğini de söylemeden edemeyeceğim. Instagram hesabında elbiseyi ilk kez kendisinin giydiğini söylediğinde o haklı gururu hep birlikte hissetmiş olmalıyız. Ya da benim manyakça designer elbise tutkum da olabilir. Bu eleştiriyle gelseniz karşı çıkamayabilirim. 
 
Neyse, nerede kalmıştık... Düğün yemeğinde tercih ettiği look ile ilgili takdir ettiğim bir başka şey de saçı ve makyajının sadeliği. Tam olması gerektiği gibi. Star parça elbise. Saçı ve makyajı sadece tamamlayıcı. Her şey yaşına, düğününe, tarzına çok uygun.
 
Kısacası ben bu düğünle alakalı her şeyi sevdim. Sevmeyenler görüyorum, şaşırmıyorum. Tabii ki sevmeyebiliriz ancak herkesi tarzı çerçevesinde değerlendirelim lütfen.
 
Şeyma'nın elbisesi hakkında geri dönüşlerinizi bekliyorum.
 
 
Instagram: Instagram.com/duygubay7/
Mail: duygu.bay@milliyet.com.tr

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 36
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 123
Kayıt tarihi
: 16.02.16
 
 

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra Milliyet PembeNar..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster