Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Ekim '17

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
984
 

Şeytandan Melek Olmaz, Şeytan Hiç Bir Zaman Rahmani Düşünmez

Şeytandan Melek Olmaz, Şeytan Hiç Bir Zaman Rahmani Düşünmez
 

Büyük şeytan ABD dünyada hep zulmü savundu, onayladı.

Bu gün dahi aynı bozgunculuğa devam ediyor.

Bunun sonucunda ise Mazlumların sesi Arş-ı Alâyı titretiyor.

Mutlaka bir gün gelecek yapılan zulüm ve bozgunculuk kendilerine dönecektir.

Civan yaşımdan beri dünyanın huzurunu, güvenliğini bozan, yoksul sayısını artıran, terör örgütlerini var eden ve destekleyen büyük şeytan ABD olduğunu söyledim, söylemeye devam edeceğim.

Tüm dünya devletleri biliyorlar ki Saddam bahanesiyle Irak topraklarında, Esat bahanesiyle Suriye topraklarında zehirli yılanların (terör örgütlerinin) barınmasına zemin hazırlayan büyük şeytan ABD’dir.

Dünyanın neresinde bir huzursuzluk varsa büyük şeytan ABD’nin parmağı vardır. Ortadoğu’nun huzursuzluğu için ise küçük kardeşi İsrail’i görevlendirmiştir.

Büyük şeytan ABD 14 Mayıs 1948 tarihinde yanına diger şeytan İngiltere’yi de alarak biri Arap, diğeri Yahudi (küçük şeytan İsrail) devleti olmak üzere Filistin devletini ikiye bölmüştür.

ABD gayrı meşru terör örgütü İŞİD’in anası da, babası da. Büyük şeytan ABD’dir. Bu terör örgütünü büyük şeytan ABD var etmiştir.

Terör örgütü İŞİD’in önünü kesen, belini kıran, yaptıkları zulme son veren ülkemiz Türkiye’dir. Kahraman Türk ordusudur.

ABD hiçbir zaman İŞİD terör örgütünün yok edilmesi için çaba harcamadı, kara harekâtı başlatmadı. Devamlı olarak havadan uçuşlarla gözleri boyaladı.

Dünya devletleri dikkatli olsun büyük şeytan ABD adı ne olur bilemem lakin bir başka yerde İŞİD terör örgütü benzeri yeni bir örgütü var edecektir.

Büyük şeytan ABD nerede küllenen bir ateş sönmek üzereyken külü aniden harlayıp ateşin üzerine kızgın yağ ile petrol karışımı dökerek yeniden alevlenmesine neden oluyor.

Dünya devletleri bunun farkında ne çare ki tehdit korkusuyla sesleri, sedaları çıkmıyor. Ses, seda çıkmayınca büyük şeytan ABD dünyanın huzurunu bozmaya devam ediyor.

Büyük şeytan ABD’nin hayali Ortadoğu da küçük şeytan İsrail’e yeni bir küçük kardeş şeytan var etmektir. Şeytandan Melek olmaz, şeytan hiçbir zaman Rahmani düşünmez.

Büyük şeytan ABD dünyanın her yerinde tamiri imkânsız yaralar açmaya devam ediyor. Yerinden, yurdundan edilenlerin ve yoksul insanların durumlarıyla hiçbir zaman ilgilenmemiştir.

Büyük şeytan ABD ülkemize karşı Vizeyi kalkan olarak kullanmakta, yalan, yanlış ve birbiriyle çelişkili açıklamalar yapmaktadır.

Aslında yazılacak çok şeyler vardır, yazılır lakin yayınlanmaz, o nedenle mesele mahiyetini derinliklere taşımaya gerek yoktur.

Kıymetli okurlarımıza saygılar sunuyorum.

Mehmet BURAKGAZİ / MERSİN

Abbas Oğuz, NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kapitalis-emperyalist yapıların genel karakteridir dünya servetinin çoğunu bir avuç zengin şirketlere aktarması. Acımasız sömürü yüzünden,işsizlik,yoksulluk ve açlık,savaş,insan hakları ihlali gibi ciddi sorunlar yüzünden insanlık sıkıntı içindedir...Elinize sağlık Burakgazi bey dostum.Yüzyılların yarasını dile getirmişsiniz,devası var ama,ama işte...Selam ve saygılarımla.

Abbas Oğuz 
 18.10.2017 23:07
Cevap :
Kıymetli Abbas Oğuz: Yer yüzünde ne kadar kötülük varsa, ne kadar terör örgüt varsa ABD eliyle, emriyle meydana gelmiştir.Bakınız bu kez Suriyeyi Irak'a çevirmek istiyor. Saddamın kaçağı Barzani'yi kolluyor.Bunlar rahmani düşünmez tam bir şeytan düşüncelerini taşıyorlar.Saygılarımı sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.  23.10.2017 21:15
 

ABD güya müttefikimiz, yüzümüze gülüp müttefik olduğumuzu tekrarlıyorlar ama ülkemiz aleyhine faaliyet gösteren terör örgütlerine başta silah olmak üzere her türlü desteği veriyorlar. Korkmalı dost görünüp düşmanca hareket edenlerden. Ülkemizi korumak için yönetim olarak belirlenecek strateji ve halk olarak birlik ve beraberliğimiz kurtuluşumuz olacaktır, selamlar gönderiyorum, sağlıklar diliyorum...

Yurdagül Alkan 
 18.10.2017 17:33
Cevap :
Kıymetli Yurdagül Alkan:Civan yaşımda uluslararası diplomatlardan duymuştum. ABD hiç bir zaman dünyanın huzuru ve mutluluğu için, güven içinde yaşanması için çaba harcamamıştır. Gerçekten yarım asır geçti o insanların beyanları tek, tek zuhur etti.Hiç bir zaman bu ülkeye veya siyasetçilerine güvenmedim.Saygılar sunuyorum.Tüm ev halkına sağlık ve mutluluk diliyorum.   23.10.2017 21:13
 

Sayın Burakgazi Değerli Dostum! ABD her zaman kuyumuzu kazdı, tavşana kaç tazıya tut dedi PKK nın arkasında hep oldu. Çok önemli bir konuyu paylaştınız canınıza sağlık. Selam sevgi ve saygılar sağlıklı mutlu günler.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 17.10.2017 14:01
Cevap :
Kıymetli Nahide Çelebi: Bunlar ülkemize dost ülke olamazlar.Şeytan gibi düşünürler. Şeytandan melek olmaz ve hiç bir zaman rahmani düşünmez.Saygılarımı sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.  23.10.2017 21:10
 

Çok uzağa gitmeye gerek yok sayın Burakgazi. Bugün PKK'nın arkasında ABD olmasaydı, PKK diye bir örgüt olmazdı. Bunlar bizim yüzümüze güler, arkamızdan kuyumuzu kazar. Hangi yönetim gelirse gelsin, ABD'nin dış siyaseti değişmez. Diğer taraftan büyük kasırgalar, hortumlar, tsunamiler en çok bu ülkeyi vurur. Allahın sopası yok ama, bir şekilde cezalandırılır işte. Saygılar, selamlar...

Erol Özışık 
 16.10.2017 23:23
Cevap :
Kıymetli Erol Özışık: Büyük şeytan her yerde terör örgütlerini var ediyor ve onlara silah veriyor.Dünyanın huzurunu bozuyor.ABD nin ikiyüzlü, yalanlı, hileli politikasına güven olmaz.Bunları Yıllar önceden söylüyorum.Bu görüşümü, bu düşüncemi hiç değiştirmedim. Dünya devletleri büyük şeytana karşı hiç bir şey yapamıyor ve sessiz kalıyorlar.En son ülkemize karşı vize konusu da yine daima yaptıkları bir oyundur.Ortaya attıkları iddialardan hiç biri varit değildir.Hep yalanla, hileyle meselenin üzerini örtmeye çalışıyorlar.Saygılarımı sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.   17.10.2017 12:07
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 608
Toplam yorum
: 7071
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2085
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster